Teenistujad tähestiku järgi
24.07.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Aadusaar, Jane eriasjade uurija 7768477 jane.aadusaar@politsei.ee
Aal-Tjurin, Aveli uurija 6125948 aveli.aal-tjurin@politsei.ee
Aare, Karin noorsoopolitseinik 4338932 karin.aare@politsei.ee
Aart, Helen arestimaja politseinik 3222740 helen.aart@politsei.ee
Aas, Tarvo eriasjade uurija 7768465 tarvo.aas@politsei.ee
Aas, Kevin patrullpolitseinik kevin.aas@politsei.ee
Aas, Jaan juhtivuurija 4892907 jaan.aas@politsei.ee
Aas, Anne vanemspetsialist 3849963 anne.aas@politsei.ee
Aas, Regina vanemspetsialist 6123591 regina.aas@politsei.ee
Aas, Krista peadirektori asetäitja arenduse alal 6123002 krista.aas@politsei.ee
Aas, Piret noorsoopolitseinik 4446532 piret.aas@politsei.ee
Aasakivi, Imre patrullpolitseinik imre.aasakivi@politsei.ee
Aasalaid, Ants vanemkorrapidaja ants.aasalaid@politsei.ee
Aasamäe, Kalle TA spetsialist 6124643 kalle.aasamae@politsei.ee
Aasma, Jan juhtivuurija 3849907 jan.aasma@politsei.ee
Aasma, Kädu noorsoopolitseinik 4401432 kadu.aasma@politsei.ee
Aasma, Ando vanemuurija 6124274 ando.aasma@politsei.ee
Aasmaa, Aivo juhtivspetsialist 6191234 aivo.aasmaa@politsei.ee
Aasna, Juhan patrullpolitseinik 4338962 juhan.aasna@politsei.ee
Aava, Marie peaspetsialist 6124055 marie.aava@politsei.ee
Aavik, Deili juhtivmenetleja deili.aavik@politsei.ee
Aavik, Kadri uurija 4338942 kadri.aavik@politsei.ee
Aaviku, Vello autojuht 3372373 vello.aaviku@politsei.ee
Abakanova, Galina kokk-perenaine galina.abakanova@politsei.ee
Abakova, Ljudmila kokk-perenaine ljudmila.abakova@politsei.ee
Abel, Anne politseinõunik anne.abel@politsei.ee
Abel, Alar piirkonnapolitseinik 6123539 alar.abel@politsei.ee
Abel, Kalvi juhtivkriminaalametnik 6123863 kalvi.abel@politsei.ee
Abolinš-Kondratenko, Jekaterina arestimaja politseinik 3372437 jekaterina.abolins-kondratenko@politsei.ee
Abram, Marit valdkonna koordineerija 6123321 marit.abram@politsei.ee