Teenistujad tähestiku järgi
19.10.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Afanasieva, Dina noorsoopolitseinik 6124824 dina.afanasieva@politsei.ee
Ailiste, Kaja tõlk 3572555 kaja.ailiste@politsei.ee
Aim, Kredi patrullpolitseinik kredi.aim@politsei.ee
Aimla, Siim juhtivspetsialist 6191234 siim.aimla@politsei.ee
Ait, Elo peaspetsialist 6124754 elo.ait@politsei.ee
Ait, Andres varahalduse spetsialist 3372424 andres.ait@politsei.ee
Akkaja, Karet vanemkorrakaitseametnik 4446434 karet.akkaja@politsei.ee
Ala, Kadri piirkonnapolitseinik kadri.ala@politsei.ee
Aland, Meelis vanemuurija 7768452 meelis.aland@politsei.ee
Alas, Margus spetsialist margus.alas@politsei.ee
Alasmaa, Tanel vanemuurija 4892944 tanel.alasmaa@politsei.ee
Alavere, Arsi patrullpolitseinik 7768414 arsi.alavere@politsei.ee
Alavina, Anu vanemspetsialist anu.alavina@politsei.ee
Aleksandrov, Andrei patrullpolitseinik andrei.aleksandrov@politsei.ee
Aleksašin, Peeter jurist 7861752 peeter.aleksasin@politsei.ee
Aleksejev, Janek eriasjade uurija 6124262 janek.aleksejev@politsei.ee
Aleksejev, Sergei lao ja hoiukoha spetsialist sergei.aleksejev@politsei.ee
Aleksejeva, Regina korrapidaja regina.aleksejeva@politsei.ee
Aleksejeva, Marina ennetusspetsialist 6125676 marina.aleksejeva@politsei.ee
Aleksejeva, Ene vanemspetsialist 7308770 ene.aleksejeva@politsei.ee
Alikov, Nikolai välijuht nikolai.alikov@politsei.ee
Aljas, Tiia juhtivspetsialist 6125321 tiia.aljas@politsei.ee
Aljas, Silver avariipolitseinik silver.aljas@politsei.ee
Aljo, Danel juhtivspetsialist 6191234 danel.aljo@politsei.ee
Alla, Joel talituse juht 3222602 joel.alla@politsei.ee
Allak, Madis välijuht madis.allak@politsei.ee
Allandi, Anders uurija 4446625 anders.allandi@politsei.ee
Allik, Avo vanemspetsialist 7668136 avo.allik@politsei.ee
Allik, Siim liikluspolitseinik siim.allik@politsei.ee
Allik, Aare arestimaja juhtivpolitseinik 4549715 aare.allik@politsei.ee