Teenistujad tähestiku järgi
19.11.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Bakanov, Gennadi arestimaja vanempolitseinik gennadi.bakanov@politsei.ee
Balabanovitš, Dmitri uurija 3576055 dmitri.balabanovits@politsei.ee
Balod, Ruth vanemspetsialist 6123591 ruth.balod@politsei.ee
Bambus, Merli vanemspetsialist merli.bambus@politsei.ee
Baranova, Margarita tõlk 7668122 margarita.baranova@politsei.ee
Bauer, German patrullpolitseinik german.bauer@politsei.ee
Baumeister, Aigi uurija aigi.baumeister@politsei.ee
Baumverk, Märt arestimaja vanempolitseinik 6125900 mart.baumverk@politsei.ee
Baširov, Eldar vanemkorrapidaja 6292211 eldar.basirov@politsei.ee
Belaišis, Stanislav patrullpolitseinik stanislav.belaisis@politsei.ee
Belaja, Anna väärteomenetleja 6124231 anna.belaja@politsei.ee
Belitšev, Egert büroo juht 6123282 egert.belitsev@politsei.ee
Beljajev, Andrei patrullpolitseinik 3331580 andrei.beljajev.1@politsei.ee
Beljajev, Andrei avariipolitseinik 3576013 andrei.beljajev@politsei.ee
Belorusov, Oleg spetsialist 6124242 oleg.belorusov@politsei.ee
Belõi, Jüri patrullpolitseinik jyri.beloi@politsei.ee
Beresnev, Mihhail patrullpolitseinik mihhail.beresnev@politsei.ee
Bergman, Anna spetsialist 6124019 anna.bergman@politsei.ee
Bergmann, Katri noorsoopolitseinik katri.bergmann@politsei.ee
Bergmann, Margus patrullpolitseinik margus.bergmann@politsei.ee
Bertram, Sergei arestimaja vanempolitseinik sergei.bertram@politsei.ee
Bertram, Irina vanemspetsialist irina.bertram@politsei.ee
Beznos, Anastassia spetsialist 6124146 anastassia.beznos@politsei.ee
Birk, Rene korrapidaja rene.birk@politsei.ee
Blaško, Eduard vanemliiklusametnik 3372526 eduard.blasko@politsei.ee
Blinova, Veera korrakaitseametnik 3576121 veera.blinova@politsei.ee
Blohhin, Anatoli vanemuurija 3576141 anatoli.blohhin@politsei.ee
Bogatšjov, Janis patrullpolitseinik janis.bogatsjov@politsei.ee
Bogomolov, Daniil patrullpolitseinik daniil.bogomolov@politsei.ee
Boikova, Ljubov vanemuurija 6124868 ljubov.boikova@politsei.ee