Teenistujad tähestiku järgi
20.10.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Bokmann, Clen alarmsõiduinstruktor 6123983 clen.bokmann@politsei.ee
Bolonenkov, Andrei patrullpolitseinik 3576039 andrei.bolonenkov@politsei.ee
Borissova, Anna vanemspetsialist anna.borissova@politsei.ee
Born, Jürgen patrullpolitseinik jyrgen.born@politsei.ee
Boubadaz, Abdellah tõlk 4446440 abdellah.boubadaz@politsei.ee
Breicis, Liina hankeekspert 6123144 liina.breicis@politsei.ee
Breivel, Jaanus juhtivpiiriametnik 6149160 jaanus.breivel@politsei.ee
Breivel, Liivika merereostuse juhtivpiiriametnik 6149174 liivika.breivel@politsei.ee
Brikkel, Ly vanemkorrakaitseametnik 7308753 ly.brikkel@politsei.ee
Brjakina, Julia vanemuurija 6125670 julia.brjakina@politsei.ee
Brük, Ester vanemuurija 4892971 ester.bryk@politsei.ee
Buht, Maarika noorsoopolitseinik 7308657 maarika.buht@politsei.ee
Bulak, Maria piirkonnapolitseinik 6028864 maria.bulak@politsei.ee
Bulavkin, Sergei uurija 3576158 sergei.bulavkin@politsei.ee
Burjakova, Natalja noorsoopolitseinik 3576188 natalja.burjakova@politsei.ee
Burkova, Nadežda kokk-perenaine nadezda.burkova@politsei.ee
Bärenson, Lea välijuht lea.barenson@politsei.ee
Bõstrov, Jevgeni patrullpolitseinik 6124213 jevgeni.bostrov@politsei.ee
Sonk-Bahharev, Nataly hankekorraldaja 612 3443 nataly.sonk-bahharev@politsei.ee