Teenistujad tähestiku järgi
22.09.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Daineko, Jelena väärteomenetleja 6124773 jelena.daineko@politsei.ee
Daineko, Vjatšeslav arestimaja vanempolitseinik vjatseslav.daineko@politsei.ee
Dalke, Dmitri patrullpolitseinik dmitri.dalke@politsei.ee
Damzen, Andres patrullpolitseinik 6124213 andres.damzen@politsei.ee
Damzen, Nadežda patrullpolitseinik nadezda.damzen@politsei.ee
Dementšuk, Jekaterina vanemspetsialist jekaterina.dementsuk@politsei.ee
Dergunov, Mark patrullpolitseinik mark.dergunov@politsei.ee
Djomina, Jekaterina vanemuurija 6124878 jekaterina.djomina@politsei.ee
Dmitrijev, Saskia piirkonnapolitseinik 6124250 saskia.dmitrijev@politsei.ee
Dmitrijev, Oleg patrullpolitseinik 6124834 oleg.dmitrijev@politsei.ee
Dmitrijev, Roman uurija 3576149 roman.dmitrijev@politsei.ee
Dobrovolski, Valeri patrullpolitseinik valeri.dobrovolski@politsei.ee
Dreimann, Piret piirkonnapolitseinik 6123551 piret.dreimann@politsei.ee
Dreverk, Riho komandant 6124523 riho.dreverk@politsei.ee
Drobõševa, Tatjana vanemspetsialist 6125785 tatjana.droboseva@politsei.ee
Drošnov, Aleksei piirkonnapolitseinik 3576122 aleksei.drosnov@politsei.ee
Dubova, Ljudmilla juhtivspetsialist 6125780 ljudmilla.dubova@politsei.ee
Dubrovina, Jekaterina patrullpolitseinik jekaterina.dubrovina@politsei.ee
Dubrovskaja, Julia uurija 6124166 julia.Dubrovskaja@politsei.ee
Düna, Jana vanemuurija 3576164 jana.dyna@politsei.ee
Khair Al-Din, Ravil vanemväärteomenetleja 6124876 ravil.khair-al-din@politsei.ee