Teenistujad tähestiku järgi
19.11.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Ebber, Hendrik patrullpolitseinik hendrik.ebber@politsei.ee
Eek, Jüri välijuht 4338911 jyri.eek@politsei.ee
Eelmäe, Tõnu spetsialist tonu.eelmae@politsei.ee
Eelsaar, Toomas liikluspolitseinik toomas.eelsaar@politsei.ee
Eemann, Svetlana korrakaitseametnik 3372343 svetlana.eemann@politsei.ee
Eensalu, Mikk liikluspolitseinik mikk.eensalu@politsei.ee
Eensalu, Kai peaspetsialist 6123094 kai.eensalu@politsei.ee
Eerits, Helena patrullpolitseinik helena.eerits@politsei.ee
Eerme, Peep relvur 6149065 peep.eerme@politsei.ee
Eesmaa, Annela eriasjade uurija 3849944 annela.eesmaa@politsei.ee
Eglit, Annika väärteomenetleja 6125740 annika.eglit@politsei.ee
Ehand, Jekaterina patrullpolitseinik jekaterina.ehand@politsei.ee
Ehandi, Aare büroo juht 6124002 aare.ehandi@politsei.ee
Ehiloo, Razilja puhastustööline razilja.ehiloo@politsei.ee
Eiche, Ülle vanemanalüütik 7868250 ylle.eiche@politsei.ee
Eier, Anastassija noorsoopolitseinik 6125678 anastassija.eier@politsei.ee
Eilo, Triinu patrullpolitseinik triinu.eilo@politsei.ee
Einassoo, Heigo välijuht 3849910 heigo.einassoo@politsei.ee
Einland, Marite patrullpolitseinik marite.einland@politsei.ee
Eisel, Ave juhtivkriminaalametnik 6124924 ave.eisel@politsei.ee
Eisenberg, Maarit Sofia piirkonnapolitseinik 4446528 maarit-sofia.eisenberg@politsei.ee
Eit, Talis nooremuurija 7998385 talis.eit@politsei.ee
Eksi, Viktor patrullpolitseinik 6124213 viktor.eksi@politsei.ee
Ektov, Sergei arestimaja politseinik 4446635 sergei.ektov@politsei.ee
Elhi, Rinaldo mehaanik 6123969 rinaldo.elhi@politsei.ee
Ellam, Enno spetsialist enno.ellam@politsei.ee
Ellam, Priidu kaplan 6149051 priidu.ellam@politsei.ee
Ellik, Robert patrullpolitseinik robert.ellik@politsei.ee
Elm, Annika välijuht 3372305 annika.elm@politsei.ee
Elmi, Urmas kordoni juht 3331651 urmas.elmi@politsei.ee