Teenistujad tähestiku järgi
18.10.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Elmi, Tiina juhtivkriminaalametnik 6149268 tiina.elmi@politsei.ee
Endrikson, Eve arvete ja finantsandmete spetsialist 6191143 eve.endrikson@politsei.ee
Engel-Lepp, Evelin piirkonnapolitseinik evelin.engel-lepp@politsei.ee
Englas, Triinu vanemuurija 6125843 triinu.englas@politsei.ee
Enni, Kevin patrullpolitseinik kevin.enni@politsei.ee
Ennok, Anne nooremuurija 4446630 anne.ennok@politsei.ee
Epold, Tatjana vanemspetsialist 6453759 tatjana.epold@politsei.ee
Erikson, Oliver maismaasõidukite haldusspetsialist 3372423 oliver.erikson@politsei.ee
Erlich, Andrei vanemspetsialist 7308610 andrei.erlich@politsei.ee
Erm, Margo juhtivkorrakaitseametnik 6123268 margo.erm@politsei.ee
Erm, Lauri TA patrullpolitseinik lauri.erm@politsei.ee
Erm, Ene arestimaja politseinik 3222635 ene.erm@politsei.ee
Ermann, Siiri arestimaja politseinik 6125900 siiri.ermann@politsei.ee
Ermel, Siina vanemspetsialist 7868282 siina.ermel@politsei.ee
Ernits, Villem peaspetsialist villem.ernits@politsei.ee
Ernits, Jalmar kordoni juht 3331673 jalmar.ernits@politsei.ee
Espenberg, Ott uurija 7308762 ott.espenberg@politsei.ee
Essa, Meryliz dokumendihaldur 6124820 meryliz.essa@politsei.ee
Essaulova, Julia patrullpolitseinik 3576039 julia.essaulova@politsei.ee
Essi, Karl patrullpolitseinik 3849910 karl.essi@politsei.ee
Estaal, Enely piirkonnavanem 6125675 enely.estaal@politsei.ee
Esula, Katy eriasjade uurija 4446672 katy.esula@politsei.ee
Etner, Sergei patrullpolitseinik 6124813 sergei.etner@politsei.ee
Etner, Ljudmilla spetsialist 6124814 ljudmilla.etner@politsei.ee
Evard, Maire juhtivspetsialist maire.evard@politsei.ee
Evertsoo, Eivo patrullpolitseinik eivo.evertsoo@politsei.ee