Teenistujad tähestiku järgi
23.10.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Fedoruk, Anželika noorsoopolitseinik 6124175 anzelika.fedoruk@politsei.ee
Fedotova, Natalija komandant 6123077 natalija.fedotova@politsei.ee
Feld, Marko patrullpolitseinik marko.feld@politsei.ee
Feofanov, Aleksandr arestimaja politseinik 3372428 aleksandr.feofanov@politsei.ee
Fesjuk, Karina spetsialist 6124898 karina.fesjuk@politsei.ee
Filanovitš, Piret logistikaekspert 6149260 piret.filanovits@politsei.ee
Filatova, Veronica peaspetsialist 6125535 veronica.filatova@politsei.ee
Filin, Mark arestimaja vanempolitseinik mark.filin@politsei.ee
Filippov, Gennadi vanemspetsialist 6292310 gennadi.filippov@politsei.ee
Filippova, Julia patrullpolitseinik julia.filippova@politsei.ee
Finogenova, Oksana peaspetsialist oksana.finogenova@politsei.ee
Fjodorova, Anastassia patrullpolitseinik anastassia.fjodorova@politsei.ee
Freiberg, Nancy patrullpolitseinik nancy.freiberg@politsei.ee
Friedemann, Kaja juhtivuurija 6124806 kaja.friedemann@politsei.ee
Frolova, Karina vanemspetsialist karina.frolova@politsei.ee
Frolova, Jekaterina piirkonnapolitseinik 6125888 jekaterina.frolova@politsei.ee
Fuchs, Liivi büroo juhataja 6123180 liivi.fuchs@politsei.ee
Futkin, Sergei vanemuurija 3372387 sergei.futkin@politsei.ee