Teenistujad tähestiku järgi
22.09.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Galjaev, Raido piirkonnapolitseinik 6123548 raido.galjaev@politsei.ee
Garbuzova, Irina spetsialist 3372434 irina.garbuzova@politsei.ee
Geimonen, Marina patrullpolitseinik marina.geimonen@politsei.ee
Gelvei, Artur välijuht 6125413 artur.gelvei@politsei.ee
Gendrikson, Eerik patrullpolitseinik eerik.gendrikson@politsei.ee
Genno, Aleksander korrapidaja 6292113 aleksander.genno@politsei.ee
Gens, Emil jurist 6191257 emil.gens@politsei.ee
Gergalo, Sergei arestimaja politseinik sergei.gergalo@politsei.ee
Ginter, Ene peaspetsialist 6123708 ene.ginter@politsei.ee
Glimbaum, Sergei juhtivspetsialist 7308636 sergei.glimbaum@politsei.ee
Golovin, Nikita patrullpolitseinik nikita.golovin@politsei.ee
Gonjak, Maria vanemspetsialist 7308851 maria.gonjak@politsei.ee
Gontšarenko, Aleksandr uurija 6125747 aleksandr.gontsarenko@politsei.ee
Gorbunova, Tatjana eriasjade uurija 3372583 tatjana.gorbunova@politsei.ee
Gorelova, Roza eriasjade uurija 6125768 roza.gorelova@politsei.ee
Goževa, Jekaterina väärteomenetleja 6125769 jekaterina.gozeva@politsei.ee
Graf, Andrus juhtivpiiriametnik 6149163 andrus.graf@politsei.ee
Grahe, Rone peaspetsialist 6123250 rone.grahe@politsei.ee
Grak, Kaja vanemspetsialist 4446614 kaja.grak@politsei.ee
Granovski, Peep välijuht 7668111 peep.granovski@politsei.ee
Grasmann, Annika vanemuurija 6124197 annika.grasmann@politsei.ee
Grassmann, Reet arvete ja finantsandmete spetsialist 6191178 reet.grassmann@politsei.ee
Grentsmann, Karoliina avariipolitseinik karoliina.grentsmann@politsei.ee
Gretski, Hedi juhtivspetsialist 6125704 hedi.gretski@politsei.ee
Grigorjev, Vladislav piirkonnapolitseinik 6124760 vladislav.grigorjev@politsei.ee
Gritsovets, Valeri TA uurija valeri.gritsovets@politsei.ee
Grištšenkov, Igor arestimaja politseinik igor.gristsenkov@politsei.ee
Gromov, Anton patrullpolitseinik 7768414 anton.gromov@politsei.ee
Gromov, Oleg patrullpolitseinik oleg.gromov@politsei.ee
Grünberg, Otto piirkonnapolitseinik 6124532 otto.grynberg@politsei.ee