Teenistujad tähestiku järgi
22.10.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Grünberg, Martin avariipolitseinik 6125663 martin.grynberg@politsei.ee
Grünberg, Otto piirkonnapolitseinik 6124532 otto.grynberg@politsei.ee
Guiter, Anne TA vanemspetsialist anne.guiter@politsei.ee
Guralnik, Clara infovarade vanemstaabiametnik 6123098 clara.guralnik@politsei.ee
Gussarov, Raimond uurija 3222654 raimond.gussarov@politsei.ee
Gustavson, Maarja vanemuurija 4446519 maarja.gustavson@politsei.ee
Gutovski, Metšislav vanemspetsialist 7668136 metsislav.gutovski@politsei.ee
Guštšin, Olga arestimaja vanempolitseinik olga.gustsin@politsei.ee
Gužova, Jefrosinia TA vanemspetsialist jefrosinia.guzova@politsei.ee
Gužovski, Mark patrullpolitseinik mark.guzovski@politsei.ee
Gvozdeva, Jekaterina vanemspetsialist 3576042 jekaterina.gvozdeva@politsei.ee
Güvet, Sander hankekorraldaja 6123164 sander.gyvet@politsei.ee
Kohlmann-Genno, Kaija korrapidaja 6292113 kaija.kohlmann-genno@politsei.ee