Teenistujad tähestiku järgi
23.09.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Haak, Heli vanemspetsialist 7868283 heli.haak@politsei.ee
Haasma, Heleri vanemspetsialist 4401405 heleri.haasma@politsei.ee
Haav, Ivo välijuht 4446653 ivo.haav@politsei.ee
Haava, Helen vanemuurija 4446558 helen.haava@politsei.ee
Haiba, Heleri väärteomenetleja 6125926 heleri.haiba@politsei.ee
Haiba, Liina uurija 3222687 liina.haiba@politsei.ee
Hainsoo, Tauri patrullpolitseinik 7998310 tauri.hainsoo@politsei.ee
Haldma, Karina uurija 3222663 karina.haldma@politsei.ee
Haljas, Anne vanemspetsialist anne.haljas@politsei.ee
Halli, Jekaterina puhastustööline jekaterina.halli@politsei.ee
Hallik, Viivi vanemspetsialist viivi.hallik@politsei.ee
Hallik, Anneli vanemspetsialist 7468535 anneli.hallik@politsei.ee
Hallik, Helmer politseijaoskonna juht 7998301 helmer.hallik@politsei.ee
Hallik-Lõoke, Annika peaspetsialist 6123473 annika.hallik-looke@politsei.ee
Hallimäe, Kristiina vanemväärteomenetleja 4446568 kristiina.hallimae@politsei.ee
Hallimäe, Halar talituse juht 3849903 halar.hallimae@politsei.ee
Hallop, Andres arestimaja juhtivpolitseinik andres.hallop@politsei.ee
Hamelberg, Gerli dokumendihaldur 4549705 gerli.hamelberg@politsei.ee
Hammer, Liina juhtivdokumenditootja 6311030 liina.hammer@politsei.ee
Handsmitt, Tarvo patrullpolitseinik tarvo.handsmitt@politsei.ee
Hang, Sigrit noorsoopolitseinik 3222637 sigrit.hang@politsei.ee
Hannok, Pille patrullpolitseinik pille.hannok@politsei.ee
Hannus-Põikel, Anella spetsialist anella.hannus-poikel@politsei.ee
Hansalu, Hannes infovarade vanemstaabiametnik 6123238 hannes.hansalu@politsei.ee
Hansen, Liina spetsialist 3576181 liina.hansen@politsei.ee
Hanson, Kairi väärteomenetleja 6125827 kairi.hanson@politsei.ee
Happonen, Deivi patrullpolitseinik 7308832 deivi.happonen@politsei.ee
Haritonova, Polina liikluspolitseinik polina.haritonova@politsei.ee
Harjo, Sille eriasjade uurija 7308664 sille.harjo@politsei.ee
Hartõkainen, Rene juhtivpiiriametnik 6149156 rene.hartokainen@politsei.ee