Teenistujad tähestiku järgi
14.12.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Harzia, Margus arestimaja politseinik 6124213 margus.harzia@politsei.ee
Heamägi, Sirje vanemspetsialist 6453759 sirje.heamagi@politsei.ee
Heidmets, Jaanika nõunik 6125534 jaanika.heidmets@politsei.ee
Heidrits, Chaty uurija chaty.heidrits@politsei.ee
Heil, Hegert välijuht 4338930 hegert.heil@politsei.ee
Heilman, Kristi patrullpolitseinik 4401410 kristi.heilman@politsei.ee
Heimar, Malle kokk-perenaine 7861780 malle.heimar@politsei.ee
Hein, Ülle TA spetsialist ylle.hein@politsei.ee
Heinaste, Hanory patrullpolitseinik 4338934 hanory.heinaste@politsei.ee
Heindla, Siiri patrullpolitseinik siiri.heindla@politsei.ee
Heinlaid, Kai juhtivmenetleja 6123358 kai.heinlaid@politsei.ee
Heinmäe, Marianne liikluspolitseinik 6125307 marianne.heinmae@politsei.ee
Heinolainen, Marina arestimaja vanempolitseinik marina.heinolainen@politsei.ee
Heinsar, Raimond patrullpolitseinik raimond.heinsar@politsei.ee
Helmar, Valeri tõlk 6123366 valeri.helmar@politsei.ee
Helmelaid, Jana väärteomenetleja 6125689 jana.helmelaid@politsei.ee
Hendrikson, Hannes patrullpolitseinik hannes.hendrikson@politsei.ee
Henk, Anne vanemspetsialist 4338935 anne.henk@politsei.ee
Henning, Maret vanemspetsialist 7868265 maret.henning@politsei.ee
Hermann, Jane patrullpolitseinik 6124213 jane.hermann@politsei.ee
Hermanson, Malle noorsoopolitseinik 3849936 malle.hermanson@politsei.ee
Hiie, Aivar patrullpolitseinik 6125710 aivar.hiie@politsei.ee
Hiir, Dorel TA spetsialist 6123432 dorel.hiir@politsei.ee
Hiis, Jüri spetsialist 4401410 jyri.hiis@politsei.ee
Hindpere, Rimma vanemspetsialist 6123591 rimma.hindpere@politsei.ee
Hindreus, Kirsti vanemkorrakaitseametnik 3372351 kirsti.hindreus@politsei.ee
Hindreus, Indrek piirkonnapolitseinik 3372143 indrek.hindreus@politsei.ee
Hindrimäe, Ragne patrullpolitseinik ragne.hindrimae@politsei.ee
Hinn, Inna vanemspetsialist inna.hinn@politsei.ee
Hinn, Marina juhtivuurija 3372572 marina.hinn@politsei.ee