Teenistujad tähestiku järgi
24.10.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Iste, Kaido vanemkorrakaitseametnik 7308872 kaido.iste@politsei.ee
Ivahnenko, Andrei välijuht andrei.ivahnenko@politsei.ee
Ivandi, Margus arestimaja politseinik 7308610 margus.ivandi@politsei.ee
Ivankovitš, Olesja kokk-perenaine olesja.ivankovits@politsei.ee
Ivanov, Michel patrullpolitseinik 6124213 michel.ivanov@politsei.ee
Ivanov, Jevgeni autojuht 4446508 jevgeni.ivanov@politsei.ee
Ivanova, Diana dokumendihaldur 6125725 diana.ivanova@politsei.ee
Ivanova, Nadežda kokk-perenaine nadezda.ivanova@politsei.ee
Ivin, Andri vanemtõlk 6124493 andri.ivin@politsei.ee
Nurmeste-Isand, Mariann juhtivspetsialist 4446427 mariann.nurmeste-isand@politsei.ee