Teenistujad tähestiku järgi
13.12.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Jaago, Jaan patrullpolitseinik jaan.jaago@politsei.ee
Jaago, Sigrit noorsoopolitseinik 4338932 sigrit.jaago@politsei.ee
Jaago, Jaan patrullpolitseinik jaan.jaago.1@politsei.ee
Jaagura, Ly vanemspetsialist 7308788 ly.jaagura@politsei.ee
Jaani, Irina vanemuurija 6124267 irina.jaani@politsei.ee
Jaani, Kristian prefekt 6124001 kristian.jaani@politsei.ee
Jaanimäe, Hannes juhtivlogistik 6191142 hannes.jaanimae@politsei.ee
Jaanimäe, Urve lao ja hoiukoha spetsialist 6191212 urve.jaanimae@politsei.ee
Jaanipere, Simo liikluspolitseinik simo.jaanipere@politsei.ee
Jaanovits, Karin juhtivspetsialist 6123425 karin.jaanovits@politsei.ee
Jaansoo, Marge vanemanalüütik 6123177 marge.jaansoo@politsei.ee
Jaarma, Kadi korrapidaja kadi.jaarma@politsei.ee
Jaarma, Priit laeva tüürimees II priit.jaarma@politsei.ee
Jaaska, Kristjan liikluspolitseinik kristjan.jaaska@politsei.ee
Jaeski, Eve patrullpolitseinik eve.jaeski@politsei.ee
Jahu, Karl Eerik patrullpolitseinik karl-eerik.jahu@politsei.ee
Jakob, Urmas varahalduse spetsialist 7308862 urmas.jakob@politsei.ee
Jakobson, Cristel väärteomenetleja 7308882 cristel.jakobson@politsei.ee
Jakobson, Jevgenia juhtivuurija 6124832 jevgenia.jakobson@politsei.ee
Jakson, Agnes vanemspetsialist 4338910 agnes.jakson@politsei.ee
Jalakas, Kadri patrullpolitseinik 6125710 kadri.jalakas@politsei.ee
Jalast, Jaanika noorsoopolitseinik 6125771 jaanika.jalast@politsei.ee
Jalonen, Andrus arestimaja politseinik andrus.jalonen@politsei.ee
Janke, Kerli juhtivspetsialist kerli.janke@politsei.ee
Janno, Kalmer vanemkorrakaitseametnik 3372416 kalmer.janno@politsei.ee
Janson, Kaie patrullpolitseinik kaie.janson@politsei.ee
Janter, Caspar korrakaitseametnik caspar.janter@politsei.ee
Jarovoi, Andrei noorsoopolitseinik 3372538 andrei.jarovoi@politsei.ee
Jegorov, Indrek patrullpolitseinik indrek.jegorov@politsei.ee
Jegorov, Külliki väärteomenetleja 7666281 kylliki.jegorov@politsei.ee