Teenistujad tähestiku järgi
22.11.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Jelinkina, Julia vanemspetsialist 3576067 julia.jelinkina@politsei.ee
Jelissejev, Vladislav patrullpolitseinik vladislav.jelissejev@politsei.ee
Jemeljanov, Roman vanemuurija 3576156 roman.jemeljanov@politsei.ee
Jenas, Benno autojuht 6123611 benno.jenas@politsei.ee
Jensen, Herdis töökeskkonna juhtivspetsialist 6124436 herdis.jensen@politsei.ee
Jentson, Tuuli patrullpolitseinik tuuli.jentson@politsei.ee
Jermakov, Aleksander spetsialist 4401410 aleksander.jermakov@politsei.ee
Jestin, Aleksei patrullpolitseinik aleksei.jestin@politsei.ee
Jevdokimov, Juri vanemspetsialist juri.jevdokimov@politsei.ee
Jevonen, Juhan talituse juht 6124815 juhan.jevonen@politsei.ee
Jevsjukov, Viktor patrullpolitseinik viktor.jevsjukov@politsei.ee
Joa, Silver patrullpolitseinik silver.joa@politsei.ee
Johani, Kreete korrakaitseametnik 6191116 kreete.johani@politsei.ee
Johanson, Lilian lao ja hoiukoha spetsialist 6125846 lilian.johanson@politsei.ee
Johanson, Eve arhivaar eve.johanson@politsei.ee
Joost, Innar patrullpolitseinik innar.joost@politsei.ee
Juga, Regina talituse juhataja regina.juga@politsei.ee
Juhandi, Meelis piirkonnavanem 4549708 meelis.juhandi@politsei.ee
Juhanson, Kalev väärteomenetleja 4338960 kalev.juhanson@politsei.ee
Juhkam, Andrus spetsialist 615966 andrus.juhkam@politsei.ee
Juhkov, Indrek patrullpolitseinik indrek.juhkov@politsei.ee
Jukk, Ulvi juhtivspetsialist 7308895 ulvi.jukk@politsei.ee
Jukk, Anneli väärteomenetleja 7998373 anneli.jukk@politsei.ee
Juksar, Erika juhtivuurija 6125744 erika.juksar@politsei.ee
Jundas, Andra vanempressiesindaja 3372249 andra.jundas@politsei.ee
Junkin, Aleksei koerajuht aleksei.junkin@politsei.ee
Jurjeva, Jana vanemspetsialist jana.jurjeva@politsei.ee
Jurkatam, Ragna vanemspetsialist 6124754 ragna.jurkatam@politsei.ee
Jurkevitš, Svetlana eriasjade uurija 6125933 svetlana.jurkevits@politsei.ee
Jurs, Piret vanemspetsialist 7308610 piret.jurs@politsei.ee