Teenistujad tähestiku järgi
21.11.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Kahro, Katrin korrakaitseametnik 6124154 katrin.kahro@politsei.ee
Kahver, Riina vanemspetsialist 6125733 riina.kahver@politsei.ee
Kaimak, Maris juhiabi 4446405 maris.kaimak@politsei.ee
Kaio, Steven piirkonnapolitseinik 7768473 steven.kaio@politsei.ee
Kais, Olga patrullpolitseinik olga.kais@politsei.ee
Kaiva, Tarvo piirkonnavanem 3372505 tarvo.kaiva@politsei.ee
Kajak, Eveli peaspetsialist 6123474 eveli.kajak@politsei.ee
Kajanen, Olga lubadeametnik 6124405 olga.kajanen@politsei.ee
Kajari, Kairi-Mai uurija 6124236 kairi-mai.kajari@politsei.ee
Kajo, Kaisa noorsoopolitseinik kaisa.kajo@politsei.ee
Kala, Harri vanemspetsialist 4338936 harri.kala@politsei.ee
Kala, Herdo avariipolitseinik 3222779 herdo.kala@politsei.ee
Kalam, Anne peaspetsialist 6123591 anne.kalam@politsei.ee
Kalamajev, Deniss uurija 3372452 deniss.kalamajev@politsei.ee
Kalamees, Tiina peaspetsialist 7768463 tiina.kalamees@politsei.ee
Kalbus, Indrek juhtivspetsialist 6191234 indrek.kalbus@politsei.ee
Kald, Kersti piirkonnapolitseinik 6124659 kersti.kald@politsei.ee
Kald, Haldy andmetöötleja 6191267 haldy.kald@politsei.ee
Kalda, Karl patrullpolitseinik karl.kalda@politsei.ee
Kalda, Argo liikluspolitseinik 6125680 argo.kalda@politsei.ee
Kalda, Marge korrapidaja 6292113 marge.kalda@politsei.ee
Kaldma, Margus talituse juht 4892904 margus.kaldma@politsei.ee
Kaldoja, Braien patrullpolitseinik braien.kaldoja@politsei.ee
Kalinin, Dmitri arestimaja politseinik dmitri.kalinin@politsei.ee
Kaljo, Helmuth komandant 4732818 helmuth.kaljo@politsei.ee
Kaljula, Evely juhtivklienditeenindaja-menetleja 3372265 evely.kaljula@politsei.ee
Kaljur, Allan patrullpolitseinik allan.kaljur@politsei.ee
Kaljurand, Eerik piirkonnapolitseinik 6124829 eerik.kaljurand@politsei.ee
Kaljuste, Liivi arhivaar liivi.kaljuste@politsei.ee
Kaljuste, Mari noorsoopolitseinik 6124840 mari.kaljuste@politsei.ee