Teenistujad tähestiku järgi
22.09.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Engel-Lepp, Evelin piirkonnapolitseinik evelin.engel-lepp@politsei.ee
Hallik-Lõoke, Annika peaspetsialist 6123473 annika.hallik-looke@politsei.ee
Korts-Lindus, Riho piirkonnapolitseinik 7308827 riho.korts-lindus@politsei.ee
Laak, Arvi vanemuurija 4892941 arvi.laak@politsei.ee
Laane, Kätlin juhiabi 6124305 katlin.laane@politsei.ee
Laanelind, Kaja kokk-perenaine kaja.laanelind@politsei.ee
Laanemäe, Margus arestimaja politseinik margus.laanemae@politsei.ee
Laanemäe, Ain arestimaja vanempolitseinik 7308610 ain.laanemae@politsei.ee
Laanemäe Räim, Consuelo piirkonnapolitseinik 7998352 consuelo.laanemae-raim@politsei.ee
Laaneväli, Janek kriisireguleerija 6124137 janek.laanevali@politsei.ee
Laaniste, Vaiko patrullpolitseinik vaiko.laaniste@politsei.ee
Laanisto, Indrek väärteomenetleja 7308775 indrek.laanisto@politsei.ee
Laanjärv, Rene vanemkorrapidaja rene.laanjarv@politsei.ee
Laanjärv, Kaidi uurija 3372317 kaidi.laanjarv@politsei.ee
Laansoo, Helen juhtivspetsialist 7308860 helen.laansoo@politsei.ee
Laas, Jelena tõlk jelena.laas@politsei.ee
Laas, Ingmar uurija 7468544 ingmar.laas@politsei.ee
Laas, Uno alarmsõiduspetsialist uno.laas@politsei.ee
Laas, Ele-Riin juhtivklienditeenindaja-menetleja ele-riin.laas@politsei.ee
Laas, Kristi lubadeametnik 4490975 kristi.laas@politsei.ee
Laasi, Signe piirkonnapolitseinik 4496111 signe.laasi@politsei.ee
Laasi, Helga tõlk 6124925 helga.laasi@politsei.ee
Laasik, Jevgenia lao ja hoiukoha spetsialist 6125789 jevgenia.laasik@politsei.ee
Laasik, Heli siseaudiitor 6123295 heli.laasik@politsei.ee
Laasik, Katrin vanemkorrapidaja katrin.laasik@politsei.ee
Laaspere, Inge vanemspetsialist 3222690 inge.laaspere@politsei.ee
Laats, Mihkel-Jaagup välijuht mihkel-jaagup.laats@politsei.ee
Laats, Sven kinnisvara spetsialist 6149010 sven.laats@politsei.ee
Ladva, Marek liikluspolitseinik 7998310 marek.ladva@politsei.ee
Lage, Nataly korrapidaja 6292113 nataly.lage@politsei.ee