Teenistujad tähestiku järgi
19.10.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Laht, Kristjan patrullpolitseinik 6125710 kristjan.laht@politsei.ee
Lai, Ragne vanemväärteomenetleja 6125651 ragne.lai@politsei.ee
Laid, Heli vanemspetsialist heli.laid@politsei.ee
Laid, Sirje dokumendihaldur 6123027 sirje.laid@politsei.ee
Laidla, Toivo vanempiirivalvur toivo.laidla@politsei.ee
Laidna, Lee-Britt noorsoopolitseinik 6125430 lee-britt.laidna@politsei.ee
Laine, Raivo patrullpolitseinik 7668148 raivo.laine@politsei.ee
Laine, Inga uurija 6124242 inga.laine@politsei.ee
Laks, Priit autojuht 6123071 priit.laks@politsei.ee
Laks, Tõnis autojuht tonis.laks@politsei.ee
Lamus, Aleksandr eskadrilli ülem aleksandr.lamus@politsei.ee
Lannusalu, Laura korrapidaja laura.lannusalu@politsei.ee
Lants, Jan juhtivuurija jan.lants@politsei.ee
Lapina, Irina uurija 3372581 irina.lapina@politsei.ee
Lapteva, Natalja vanemspetsialist natalja.lapteva@politsei.ee
Lass, Martin patrullpolitseinik martin.lass@politsei.ee
Lassi, Karin patrullpolitseinik karin.lassi@politsei.ee
Latt, Galina eriasjade uurija 3372344 galina.latt@politsei.ee
Lauer, Ruth juhtivspetsialist 6123424 ruth.lauer@politsei.ee
Laugmaa, Cristiine patrullpolitseinik 7768414 cristiine.laugmaa@politsei.ee
Lauk, Annika juhtivpiiriametnik 6149191 annika.lauk@politsei.ee
Lauk, Ever patrullpolitseinik ever.lauk@politsei.ee
Lauk, Arno patrullpolitseinik arno.lauk@politsei.ee
Laul, Evert patrullpolitseinik evert.laul@politsei.ee
Laupa, Raido patrullpolitseinik raido.laupa@politsei.ee
Laur, Eyke TA peaspetsialist 6124641 eyke.laur@politsei.ee
Laur, Liis välijuht liis.laur@politsei.ee
Laurimäe, Mirjam patrullpolitseinik mirjam.laurimae@politsei.ee
Laurisson, Rauno patrullpolitseinik rauno.laurisson@politsei.ee
Laurits, Ain koerajuht 4732819 ain.laurits@politsei.ee