Teenistujad tähestiku järgi
22.09.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Kozlov-Murumaa, Sandra uurija 4446559 sandra.kozlov-murumaa@politsei.ee
Lehtlaan-Mihhailov, Elina patrullpolitseinik elina.lehtlaan-mihhailov@politsei.ee
Maalik, Aino komandant 6149232 aino.maalik@politsei.ee
Maalman, Aire patrullpolitseinik 6124213 aire.maalman@politsei.ee
Maalmets, Melissa nooremuurija 3222660 melissa.maalmets@politsei.ee
Maamees, Andres juhtivspetsialist 6191234 andres.maamees@politsei.ee
Maandi, Varbo vanemkorrakaitseametnik 7868214 varbo.maandi@politsei.ee
Maarand, Kalder analüütik 6149034 kalder.maarand@politsei.ee
Maasik, Alar kinnipidamiskeskuse vaneminspektor 6124616 alar.maasik@politsei.ee
Maasikas, Marge vanemanalüütik 6123193 marge.maasikas@politsei.ee
Maasing, Kalev maismaasõidukite haldusspetsialist 7308894 kalev.maasing@politsei.ee
Maaslepp, Meelis vanemuurija 3849947 meelis.maaslepp@politsei.ee
Madi, Maarja patrullpolitseinik 4892910 maarja.madi@politsei.ee
Madisson, Veera puhastustööline 4446566 veera.madisson@politsei.ee
Madissoo, Kristen patrullpolitseinik kristen.madissoo@politsei.ee
Madissoon, Tiit spetsialist 4446535 tiit.madissoon@politsei.ee
Maide, Ave vanemspetsialist 7308858 ave.maide@politsei.ee
Maidla, Margit jurist 6123314 margit.maidla@politsei.ee
Maidlas, Marko patrullpolitseinik marko.maidlas@politsei.ee
Maidlas, Marko avariipolitseinik marko.maidlas.1@politsei.ee
Maidra, Kätlin noorsoopolitseinik 6125753 katlin.maidra@politsei.ee
Maiste, Meelis vanemkorrapidaja meelis.maiste@politsei.ee
Maksimov, Annika vanempressiesindaja 6123150 annika.maksimov@politsei.ee
Malahhov, Jevgeni vanemkorrakaitseametnik 3372353 jevgeni.malahhov@politsei.ee
Malahhova, Asja juhtivuurija 3372312 asja.malahhova@politsei.ee
Malk, Lea arhivaar lea.malk@politsei.ee
Malleus, Innar patrullpolitseinik innar.malleus@politsei.ee
Malleus, Toomas juhtivpiiriametnik 6149050 toomas.malleus@politsei.ee
Malleus, Kaili patrullpolitseinik kaili.malleus@politsei.ee
Malmberg, Jaana noorsoopolitseinik 3372127 jaana.malmberg@politsei.ee