Teenistujad tähestiku järgi
22.10.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Maloverjan, Üve tõlk 6124266 yve.maloverjan@politsei.ee
Malõševa, Irina väärteomenetleja 6125311 irina.maloseva@politsei.ee
Mamovitš, Natalia vanemuurija 6124865 natalia.mamovits@politsei.ee
Mander, Margit vanemspetsialist 3372378 margit.mander@politsei.ee
Marján, Marge juhtivspetsialist 6191234 marge.marjan@politsei.ee
Mark, Marjana uurija 6125946 marjana.mark@politsei.ee
Markson, Anneli spetsialist 6292310 anneli.markson@politsei.ee
Markus, Annika vanemspetsialist 4401436 annika.markus@politsei.ee
Marmor, Pille dokumendihaldur 7308813 pille.marmor@politsei.ee
Martin, Margi peaspetsialist 6123324 margi.martin@politsei.ee
Martinson, Helle lao ja hoiukoha spetsialist 7308732 helle.martinson@politsei.ee
Martinson, Ago vanemkorrapidaja ago.martinson@politsei.ee
Martjanova, Ljudmila kokk-perenaine ljudmila.martjanova@politsei.ee
Martsinkevitš, Viktoria patrullpolitseinik viktoria.martsinkevits@politsei.ee
Martõnov, Aleksandr vanemspetsialist aleksandr.martonov@politsei.ee
Maslennikov, Sergei juhtivuurija 3576007 sergei.maslennikov@politsei.ee
Maslova, Irina arestimaja vanempolitseinik irina.maslova@politsei.ee
Matjušin, Sergei piirkonnapolitseinik 3372562 sergei.matjusin@politsei.ee
Matrjošin, Andrei uurija 6124894 andrei.matrjosin@politsei.ee
Matsalu, Merle spetsialist 4401410 merle.matsalu@politsei.ee
Matsina, Hannes kordoni juht 6191262 hannes.matsina@politsei.ee
Matt, Tiina uurija 4732843 tiina.matt@politsei.ee
Matto, Peeter patrullpolitseinik 7868211 peeter.matto@politsei.ee
Matvejev, Vitali noorsoopolitseinik 6125408 vitali.matvejev@politsei.ee
Matvejev, Rodion juhtivspetsialist 6191234 rodion.matvejev@politsei.ee
Matvejeva, Anastassia uurija 6124883 anastassia.matvejeva@politsei.ee
Maurer, Mari-Liis dokumendihaldur 6125405 mari-liis.maurer@politsei.ee
Medvedev, Artur patrullpolitseinik artur.medvedev@politsei.ee
Meelind, Kaido väärteomenetleja 3222786 kaido.meelind@politsei.ee
Meerman, Ene spetsialist 6125800 ene.meerman@politsei.ee