Teenistujad tähestiku järgi
22.09.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Kiros-Nepotšatõh, Kristina tõlk 3372425 kristina.kiros-nepotsatoh@politsei.ee
Naarits, Margus spetsialist margus.naarits@politsei.ee
Naarits, Olev talituse juht 4446415 olev.naarits@politsei.ee
Naidis, Aleksandr kinnisvara haldusspetsialist 7308725 aleksandr.naidis@politsei.ee
Naissoo, Marko juhtivspetsialist 6191234 marko.naissoo@politsei.ee
Narolin, Dmitri juhtivuurija 3576008 dmitri.narolin@politsei.ee
Narolina, Veronika uurija 3576026 veronika.narolina@politsei.ee
Nau, Riina vanemspetsialist 4549714 riina.nau@politsei.ee
Nazarova, Svetlana uurija 3372130 svetlana.nazarova@politsei.ee
Nedaivoda, Ljubov puhastustööline 6125883 ljubov.nedaivoda@politsei.ee
Neelov, Katrin vanemspetsialist katrin.neelov@politsei.ee
Neemrand, Targo spetsialist targo.neemrand@politsei.ee
Neeno, Reelika juhtivspetsialist 3222620 reelika.neeno@politsei.ee
Neero, Ainar patrullpolitseinik ainar.neero@politsei.ee
Nei, Margus vahetuse vanem margus.nei@politsei.ee
Neider-Veerme, Helen politseinõunik 6149142 helen.neider-veerme@politsei.ee
Neidla, Malle vanemspetsialist 3372394 malle.neidla@politsei.ee
Neihaus, Urmas korrapidaja 6292555 urmas.neihaus@politsei.ee
Neiland, Tõnis patrullpolitseinik tonis.neiland@politsei.ee
Nekljudova, Natalja vanemspetsialist 3576042 natalja.nekljudova@politsei.ee
Neljas, Mari peaspetsialist 6123083 mari.neljas@politsei.ee
Nerot, Kairi uurija 3372239 kairi.nerot@politsei.ee
Nerut, Saimi dokumendihaldur 3372223 saimi.nerut@politsei.ee
Netšajev, Igor patrullpolitseinik 6124813 igor.netsajev@politsei.ee
Nevvonen, Tüüne vanemuurija 7308678 tyyne.nevvonen@politsei.ee
Nevvonen, Maarja uurija 4446642 maarja.nevvonen@politsei.ee
Niglas, Reigo patrullpolitseinik reigo.niglas@politsei.ee
Nigol, Anu vanemuurija 7308642 anu.nigol@politsei.ee
Nigol, Margus patrullpolitseinik margus.nigol@politsei.ee
Niido, Agne jurist 3372252 agne.niido@politsei.ee