Teenistujad tähestiku järgi
16.10.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Niin, Eliise patrullpolitseinik eliise.niin@politsei.ee
Niinemets, Silver juhtivspetsialist silver.niinemets@politsei.ee
Nikanorova, Ella vanemuurija 6125654 ella.nikanorova@politsei.ee
Nikiforov, Sergei nooremuurija 6124858 sergei.nikiforov@politsei.ee
Nikiforov, Aleksandr mehaanik 7668119 aleksandr.nikiforov@politsei.ee
Nikiforova, Oksana noorsoopolitseinik 6124816 oksana.nikiforova@politsei.ee
Nikitin, Riina kokk-perenaine riina.nikitin@politsei.ee
Nikitin, Vladimir mehaanik vladimir.nikitin@politsei.ee
Niklas, Reelika noorsoopolitseinik 6124296 reelika.niklas@politsei.ee
Niklus, Teo lubadeametnik 6123246 teo.niklus@politsei.ee
Nikolas, Konstantin vanemuurija 3576166 konstantin.nikolas@politsei.ee
Nikopensius, Katrin vanemuurija 7998372 katrin.nikopensius@politsei.ee
Nikopensius, Voldemar patrullpolitseinik voldemar.nikopensius@politsei.ee
Nikulkina, Tatjana dokumendihaldur 6125420 tatjana.nikulkina@politsei.ee
Niller, Ain juhtivlogistik 6191135 ain.niller@politsei.ee
Nilp, Tiia noorsoopolitseinik 6124836 tiia.nilp@politsei.ee
Nisumaa, Helle-Triin piirkonnapolitseinik 4401410 helle-triin.nisumaa@politsei.ee
Nook, Helen jurist 6191239 helen.nook@politsei.ee
Noormaa, Enn autojuht enn.noormaa@politsei.ee
Novikov, Ivan patrullpolitseinik ivan.novikov@politsei.ee
Novosjolova, Ljudmila vanemspetsialist 4732837 ljudmila.novosjolova@politsei.ee
Nuggis, Küllike puhastustööline kyllike.nuggis@politsei.ee
Nurk, Alvar patrullpolitseinik alvar.nurk@politsei.ee
Nurk, Kelly noorsoopolitseinik 4446654 kelly.nurk@politsei.ee
Nurm, Kaisa noorsoopolitseinik 4549756 kaisa.nurm@politsei.ee
Nurme, Jaanis arestimaja juhtivpolitseinik 6593180 jaanis.nurme@politsei.ee
Nurmeste-Isand, Mariann juhtivspetsialist 4446427 mariann.nurmeste-isand@politsei.ee
Nurmsalu, Merle vanemväärteomenetleja 3849945 merle.nurmsalu@politsei.ee
Nuut, Indrek patrullpolitseinik 6123515 indrek.nuut@politsei.ee
Nuut, Martin patrullpolitseinik 6124213 martin.nuut@politsei.ee