Teenistujad tähestiku järgi
19.11.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Oberg, Valter-Kristjan vanemspetsialist 6123155 valter-kristjan.oberg@politsei.ee
Oblikas, Marika vanemspetsialist 6123355 marika.oblikas@politsei.ee
Oder, Signe talituse juhataja 7308825 signe.oder@politsei.ee
Odras, Arvo spetsialist 3849921 arvo.odras@politsei.ee
Odrusk, Peeter vanemspetsialist peeter.odrusk@politsei.ee
Oidjärv, Marite väärteomenetleja 7308798 marite.oidjarv@politsei.ee
Oikimus, Reet vanemspetsialist 6125658 reet.oikimus@politsei.ee
Oja, Leelo tõlk 6124316 leelo.oja@politsei.ee
Oja, Ülle vanemspetsialist 6123591 ylle.oja@politsei.ee
Oja, Eero eskadrilli ülem 6149239 eero.oja@politsei.ee
Oja, Airi uurija 3849941 airi.oja@politsei.ee
Oja, Indrek peaspetsialist 6123016 indrek.oja@politsei.ee
Oja, Irma peaspetsialist 6123472 irma.oja@politsei.ee
Oja, Fred-Andree peaspetsialist 6123163 fred-andree.oja@politsei.ee
Ojala, Karin piirihalduse juhtivpiiriametnik 6149146 karin.ojala@politsei.ee
Ojala, Hele kokk-perenaine hele.ojala@politsei.ee
Ojamets, Airi kokk-perenaine airi.ojamets@politsei.ee
Ojaperv, Kairi noorsoopolitseinik 7308886 kairi.ojaperv@politsei.ee
Ojaste, Virve vormivarustuse spetsialist 6191217 virve.ojaste@politsei.ee
Okkas, Pille teenistuse vanem 6124124 pille.okkas@politsei.ee
Olde, Anneli vanemspetsialist 4490971 anneli.olde@politsei.ee
Oleks, Edgar patrullpolitseinik edgar.oleks@politsei.ee
Olhovikov, Katrin tõlk 7308549 katrin.olhovikov@politsei.ee
Oll, Tambet välijuht 4549739 tambet.oll@politsei.ee
Olle, Koidu vanemspetsialist koidu.olle@politsei.ee
Olop, Tiina vanemtõlk 6124969 tiina.olop@politsei.ee
Ong, Anu spetsialist anu.ong@politsei.ee
Onopa, Leila patrullpolitseinik 7768414 leila.onopa@politsei.ee
Onopa, Eduard välijuht 7768442 eduard.onopa@politsei.ee
Onopa, Raido piirkonnapolitseinik 7308869 raido.onopa@politsei.ee