Teenistujad tähestiku järgi
22.10.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Onopa, Leila patrullpolitseinik 7768414 leila.onopa@politsei.ee
Ool, Julia vanemspetsialist 3576067 julia.ool@politsei.ee
Oolberg, Vambo keskuse juht 6124601 vambo.oolberg@politsei.ee
Oper, Anne uurija 7868279 anne.oper@politsei.ee
Oppar, Jaak patrullpolitseinik 7868211 jaak.oppar@politsei.ee
Orav, Victoria patrullpolitseinik victoria.orav@politsei.ee
Orav, Sirly spetsialist 6125620 sirly.orav@politsei.ee
Orav, Annika juhtivkorrakaitseametnik 6123265 annika.orav@politsei.ee
Orehhova, Marina vanemuurija 3372569 marina.orehhova@politsei.ee
Orgusaar, Ruth talituse juhataja 6123403 ruth.orgusaar@politsei.ee
Orlova, Galina vanemuurija 6125487 galina.orlova@politsei.ee
Orlova, Jelena patrullpolitseinik jelena.orlova@politsei.ee
Oserov, Jaak juhtivspetsialist 6191234 jaak.oserov@politsei.ee
Oserov, Helge juhtivspetsialist 6191234 helge.oserov@politsei.ee
Oskin, Veiko patrullpolitseinik veiko.oskin@politsei.ee
Osokin, Aleksei noorsoopolitseinik 3222738 aleksei.osokin@politsei.ee
Oss, Tiina patrullpolitseinik tiina.oss@politsei.ee
Ossul, Priit patrullpolitseinik 7855502 priit.ossul@politsei.ee
Otlot, Omar juhtivpiiriametnik 6149162 omar.otlot@politsei.ee
Otsalt, Pille peaspetsialist 7768460 pille.otsalt@politsei.ee
Otsing, Liane vanemspetsialist 4549734 liane.otsing@politsei.ee
Otstavel, Kristel arestimaja politseinik 3372317 kristel.otstavel@politsei.ee
Otstavel, Rait patrullpolitseinik rait.otstavel@politsei.ee
Ott, Allan korrapidaja allan.ott@politsei.ee
Ott, Alar vanemuurija 3372356 alar.ott@politsei.ee
Veepere-Ots, Grete vanemspetsialist grete.veepere-ots@politsei.ee