Teenistujad tähestiku järgi
22.10.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Hannus-Põikel, Anella spetsialist anella.hannus-poikel@politsei.ee
Paabo, Priit juhtivspetsialist 6191234 priit.paabo@politsei.ee
Paap, Toomas vanemkorrakaitseametnik 3372350 toomas.paap@politsei.ee
Paap, Anti piirkonnavanem 7868208 anti.paap@politsei.ee
Paas, Margit juhtivuurija 6125773 margit.paas@politsei.ee
Paat, Imre patrullpolitseinik imre.paat@politsei.ee
Paavel, Argo patrullpolitseinik argo.paavel@politsei.ee
Paavel, Tanel patrullpolitseinik 7768414 tanel.paavel@politsei.ee
Paavo, Vilve dokumendihaldur 6123025 vilve.paavo@politsei.ee
Padar, Reigo piirkonnapolitseinik 7998355 reigo.padar@politsei.ee
Padrik, Gaido väärteomenetleja 7768408 gaido.padrik@politsei.ee
Padrik, Jaan piirkonnapolitseinik 4892931 jaan.padrik@politsei.ee
Padu, Jaanika patrullpolitseinik 4401470 jaanika.padu@politsei.ee
Padu, Kalev patrullpolitseinik 4401470 kalev.padu@politsei.ee
Paegle, Jüri patrullpolitseinik 4446646 jyri.paegle@politsei.ee
Paegle, Elina peaspetsialist 6123591 elina.paegle@politsei.ee
Pahhomov, Ilja patrullpolitseinik ilja.pahhomov@politsei.ee
Pahk, Maire TA vanemspetsialist maire.pahk@politsei.ee
Paide, Karoline nõunik-ekspert 6123228 karoline.paide@politsei.ee
Pailk, Kristel vanemuurija 4892979 kristel.pailk@politsei.ee
Paju, Andre nooremuurija 7468584 andre.paju@politsei.ee
Paju, Jaak vanemväärteomenetleja 6125656 jaak.paju@politsei.ee
Paju, Key juhtivuurija 3222604 key.paju@politsei.ee
Paju, Arvin liikluspolitseinik arvin.paju@politsei.ee
Paju, Taisto välijuht 7868211 taisto.paju@politsei.ee
Pajula, Rene välijuht 4732810 rene.pajula@politsei.ee
Pajula, Kristina patrullpolitseinik kristina.pajula@politsei.ee
Pajuleht, Rauno patrullpolitseinik rauno.pajuleht@politsei.ee
Pajumaa, Tanel välijuht 6125615 tanel.pajumaa@politsei.ee
Pajumäe, Annely vanemkorrakaitseametnik 6124116 annely.pajumae@politsei.ee