Teenistujad tähestiku järgi
20.11.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Pajumäe, Annely vanemkorrakaitseametnik 6124116 annely.pajumae@politsei.ee
Pajundi, Aita vanemspetsialist 3849999 aita.pajundi@politsei.ee
Pajupuu, Kristjan patrullpolitseinik 6125728 kristjan.pajupuu@politsei.ee
Pajur, Marek patrullpolitseinik 6124213 marek.pajur@politsei.ee
Palits, Kairi vanemväärteomenetleja 6125634 kairi.palits@politsei.ee
Palits, Janar peaspetsialist 6123461 janar.palits@politsei.ee
Pall, Indrek patrullpolitseinik 4732810 indrek.pall@politsei.ee
Pallas, Anni piirkonnapolitseinik 4446676 anni.pallas@politsei.ee
Pallon, Meelis piirkonnapolitseinik meelis.pallon@politsei.ee
Palm, Liina korrapidaja liina.palm@politsei.ee
Palm, Anneli dokumendihalduse arendusekspert 6123033 anneli.palm@politsei.ee
Palm, Rene vanemspetsialist 6292310 rene.palm@politsei.ee
Palm, Mailis uurija 7308785 mailis.palm@politsei.ee
Palmi, Merike patrullpolitseinik merike.palmi@politsei.ee
Palmits, Vello juhtivuurija 4732807 vello.palmits@politsei.ee
Palmits, Nadežda vanemspetsialist 3576038 nadezda.palmits@politsei.ee
Palojärv, Kaidar arestimaja vanempolitseinik 7868236 kaidar.palojarv@politsei.ee
Paloson, Ingrid väärteomenetleja 3222638 ingrid.paloson@politsei.ee
Paltser, Heikki vanemspetsialist heikki.paltser@politsei.ee
Palu, Lilian eriasjade uurija 7308689 lilian.palu@politsei.ee
Palu, Kerli korrakaitseametnik 3222619 kerli.palu@politsei.ee
Palu, Agnes andmetöötleja 4446524 agnes.palu@politsei.ee
Palu, Kristi noorsoopolitseinik 3576139 kristi.palu@politsei.ee
Paluoja, Riina liikluspolitseinik 6125631 riina.paluoja@politsei.ee
Panasjuk, Eduard vanemuurija 3372551 eduard.panasjuk@politsei.ee
Panfiljonok, Mihhail patrullpolitseinik 3576039 mihhail.panfiljonok@politsei.ee
Pani, Margus välijuht margus.pani@politsei.ee
Panikova, Ljudmilla kokk-perenaine ljudmilla.panikova@politsei.ee
Panova, Nadežda korrapidaja nadezda.panova@politsei.ee
Papilov, Ruslan arestimaja vanempolitseinik 6125333 ruslan.papilov@politsei.ee