Teenistujad tähestiku järgi
23.11.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Laanemäe Räim, Consuelo piirkonnapolitseinik 7998352 consuelo.laanemae-raim@politsei.ee
Raadik, Tiia vanemanalüütik 6123160 tiia.raadik@politsei.ee
Raag, Ülle vanemspetsialist ylle.raag@politsei.ee
Raag, Maarja Viktoria noorsoopolitseinik 7308828 maarja-viktoria.raag@politsei.ee
Raaga, Annika väärteomenetleja 6125641 annika.raaga@politsei.ee
Raamat, Kristi patrullpolitseinik 6125638 kristi.raamat@politsei.ee
Raamat, Margus komandant 4549718 margus.raamat@politsei.ee
Raamat, Tuuli kaplan 4446481 tuuli.raamat@politsei.ee
Raav, Anželika vanemuurija 6124241 anzelika.raav@politsei.ee
Raav, Sergei arestimaja politseinik sergei.raav@politsei.ee
Radtšenko, Natalja patrullpolitseinik 3576039 natalja.radtsenko@politsei.ee
Raha, Riho patrullpolitseinik 3849929 riho.raha@politsei.ee
Rahnel, Aleksander patrullpolitseinik aleksander.rahnel@politsei.ee
Rahumäe, Moonika dokumendihaldur 7308824 moonika.rahumae@politsei.ee
Raidla, Kristi peaspetsialist 4446450 kristi.raidla@politsei.ee
Raidla, Kaido korrapidaja kaido.raidla@politsei.ee
Raidla-Puhm, Kristiina büroo juhataja 6123370 kristiina.raidla-puhm@politsei.ee
Raidma, Grete TA jurist 6123293 grete.raidma@politsei.ee
Raiend, Rita TA vanemspetsialist rita.raiend@politsei.ee
Raiküla, Kersti noorsoopolitseinik 7768456 kersti.raikyla@politsei.ee
Raiv, Taivi liikluspolitseinik 7998310 taivi.raiv@politsei.ee
Raja, Allar eriettevalmistuse instruktor 6123987 allar.raja@politsei.ee
Rajamets, Ervin kinnisvara haldusspetsialist ervin.rajamets@politsei.ee
Rajasaar, Rauno infovarade juhtivkorrakaitseametnik 6123222 rauno.rajasaar@politsei.ee
Rajasalu, Pilleriin spetsialist pilleriin.rajasalu@politsei.ee
Raju, Merike spetsialist 7308745 merike.raju@politsei.ee
Rakutina, Tatjana vanemspetsialist 6124981 tatjana.rakutina@politsei.ee
Ramazanov, Maksim piirkonnapolitseinik 6124886 maksim.ramazanov@politsei.ee
Rammo, Rauno vanemkoerajuht rauno.rammo@politsei.ee
Rammul, Leila peaspetsialist 7468519 leila.rammul@politsei.ee