Teenistujad tähestiku järgi
14.12.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Rand, Viktoria patrullpolitseinik 3576039 viktoria.rand@politsei.ee
Rand, Riin patrullpolitseinik riin.rand@politsei.ee
Rand, Ago kaplan 3372358 ago.rand@politsei.ee
Rand, Erik piirkonnapolitseinik 4446463 erik.rand@politsei.ee
Rand, Kaja välijuht 6124813 kaja.rand@politsei.ee
Rand, Kaido patrullpolitseinik 4401410 kaido.rand@politsei.ee
Rander, Rauno nooremuurija 6125752 rauno.rander@politsei.ee
Randi, Kedi noorsoopolitseinik 4549758 kedi.randi@politsei.ee
Randla, Merle juhtivuurija 6124196 merle.randla@politsei.ee
Randlaine, Veiko politseijaoskonna juht 6125701 veiko.randlaine@politsei.ee
Randlaine, Karl Erik patrullpolitseinik karl-erik.randlaine@politsei.ee
Randma, Helena juhtivspetsialist 6124334 helena.randma@politsei.ee
Randmer, Tõnu vanemkorrakaitseametnik 3372234 tonu.randmer@politsei.ee
Randoja, Kirsi väärteomenetleja 7308877 kirsi.randoja@politsei.ee
Randoja, Triin jurist 7308705 triin.randoja@politsei.ee
Randviir, Ragnar patrullpolitseinik ragnar.randviir@politsei.ee
Rannala, Helerin peaspetsialist 6149225 helerin.rannala@politsei.ee
Rannamäe, Jaanus spetsialist jaanus.rannamae@politsei.ee
Rannik, Reelika vanemspetsialist reelika.rannik@politsei.ee
Ratassepp, Reelika uurija 7308679 reelika.ratassepp@politsei.ee
Ratnik, Margit büroo juhataja 6123080 margit.ratnik@politsei.ee
Rattas, Silvar vanemkoerajuht 4549786 silvar.rattas@politsei.ee
Rattik, Dmitri spetsialist 3576201 dmitri.rattik@politsei.ee
Raud, Enna TA vanemspetsialist enna.raud@politsei.ee
Raud, Andre patrullpolitseinik andre.raud@politsei.ee
Raud, Kaarel patrullpolitseinik kaarel.raud@politsei.ee
Raud, Karmen noorsoopolitseinik karmen.raud@politsei.ee
Raud, Kaido juhtivrelvastusametnik 6123746 kaido.raud@politsei.ee
Raud, Kätlin patrullpolitseinik katlin.raud@politsei.ee
Raudheiding, Egon vanemuurija 7668168 egon.raudheiding@politsei.ee