Teenistujad tähestiku järgi
19.11.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Kiik (Sõbber), Veiko vahetuse vanem veiko.kiik-sobber@politsei.ee
Leukmann-Sügis, Liivi avariipolitseinik 6125611 liivi.leukmann-sygis@politsei.ee
Saar, Assor arestimaja politseinik assor.saar@politsei.ee
Saar, Ivar piirkonnapolitseinik 6124192 ivar.saar@politsei.ee
Saar, Rain eriasjade uurija 4892943 rain.saar.1@politsei.ee
Saar, Aivar patrullpolitseinik aivar.saar.1@politsei.ee
Saar, Kersti peaspetsialist 3372231 kersti.saar@politsei.ee
Saar, Gärolyn patrullpolitseinik garolyn.saar@politsei.ee
Saar, Karin eriasjade uurija 4338966 karin.saar@politsei.ee
Saar, Hillevi vanemspetsialist 6453759 hillevi.saar@politsei.ee
Saar, Ove juhtivmenetleja 7308837 ove.saar@politsei.ee
Saar, Sirli uurija sirli.saar@politsei.ee
Saar, Ulvi vanemspetsialist 4338970 ulvi.saar@politsei.ee
Saar, Žanna vanemspetsialist 3372285 zanna.saar@politsei.ee
Saar, Brita patrullpolitseinik brita.saar@politsei.ee
Saar, Keiu patrullpolitseinik 4338944 keiu.saar@politsei.ee
Saar, Kadi TA talituse juhataja 6124025 kadi.saar@politsei.ee
Saar, Peeter arestimaja politseinik peeter.saar@politsei.ee
Saar, Rait vanemuurija 7768447 rait.saar@politsei.ee
Saar, Rando patrullpolitseinik rando.saar@politsei.ee
Saar, Kaarel patrullpolitseinik 7308832 kaarel.saar@politsei.ee
Saare, Keio spetsialist keio.saare@politsei.ee
Saare, Rivo arestimaja juht rivo.saare@politsei.ee
Saarela, Ivo piirkonnapolitseinik 7752482 ivo.saarela@politsei.ee
Saaremets, Katerina noorsoopolitseinik 7868232 katerina.saaremets@politsei.ee
Saaremägi, Ly uurija 7868273 ly.saaremagi@politsei.ee
Saaremägi, Mari peaspetsialist 3372270 mari.saaremagi@politsei.ee
Saarepuu, Signe juhtivuurija 7998307 signe.saarepuu@politsei.ee
Saari, Veikko ostujuht 6191175 veikko.saari@politsei.ee
Saarits, Armin politseivanemanalüütik 6123263 armin.saarits@politsei.ee