Teenistujad tähestiku järgi
20.10.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Saarniit, Kaido politseijaoskonna juht 6125401 kaido.saarniit@politsei.ee
Saarniit, Raivo hooldustööline raivo.saarniit@politsei.ee
Saarniit, Hans piirkonnapolitseinik 7868255 hans.saarniit@politsei.ee
Saaron, Andres vanemuurija 7668125 andres.saaron@politsei.ee
Saarva, Rainey arestimaja politseinik rainey.saarva@politsei.ee
Saat, Ave juhtivspetsialist 4549750 ave.saat@politsei.ee
Saat, Katrina patrullpolitseinik 4446579 katrina.saat@politsei.ee
Saat, Peeter arestimaja politseinik 6124937 peeter.saat@politsei.ee
Saavaste, Kristi vanemspetsialist 7308710 kristi.saavaste@politsei.ee
Saavel, Merle vanemuurija 7668171 merle.saavel@politsei.ee
Sabbal, Kerda-Liina avariipolitseinik kerda-liina.sabbal@politsei.ee
Sadam, Alar relvur 7308603 alar.sadam@politsei.ee
Saega, Renno patrullpolitseinik 7668139 renno.saega@politsei.ee
Safonov, Jelena juhtivspetsialist 6123439 jelena.safonov@politsei.ee
Safronova, Svetlana noorsoopolitseinik 3372338 svetlana.safronova@politsei.ee
Saharenko, Janek piirkonnapolitseinik 6123530 janek.saharenko@politsei.ee
Sahharov, Aleksander vanemuurija 6125439 aleksander.sahharov@politsei.ee
Sahkur, Helle vanemspetsialist helle.sahkur@politsei.ee
Sakkool, Riina uurija 3849946 riina.sakkool@politsei.ee
Saks, Siim väärteomenetleja siim.saks@politsei.ee
Sal-al-Saller, Küllikki dokumendihaldur 6125720 kyllikki.sal-al-saller@politsei.ee
Sala, Uudo välijuht uudo.sala@politsei.ee
Sali, Sergei arestimaja politseinik sergei.sali@politsei.ee
Salimov, Salim avariipolitseinik salim.salimov@politsei.ee
Saliste, Helen arestimaja politseinik helen.saliste@politsei.ee
Saliste, Reevo arestimaja politseinik reevo.saliste@politsei.ee
Salla, Erika patrullpolitseinik erika.salla@politsei.ee
Salm, Taimi talituse juhataja 4446418 taimi.salm@politsei.ee
Salnikova, Natalja peaspetsialist 3576042 natalja.salnikova@politsei.ee
Salu, Ülle kokk-perenaine ylle.salu@politsei.ee