Teenistujad tähestiku järgi
22.09.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Aal-Tjurin, Aveli uurija 6125948 aveli.aal-tjurin@politsei.ee
Kuznetsova-Tšupin, Kiira väärteomenetleja 6124631 kiira.kuznetsova-tsupin@politsei.ee
Murel-Tõkke, Kadi spetsialist 4892936 kadi.murel-tokke@politsei.ee
Mõtlik-Talumäe, Anna peaekspert 6123169 anna.motlik-talumae@politsei.ee
Taal, Elmer liikluspolitseinik 7868211 elmer.taal@politsei.ee
Tabur, Martin liikluspolitseinik martin.tabur@politsei.ee
Tael, Arvi patrullpolitseinik arvi.tael@politsei.ee
Taela, Raido mehaanik raido.taela@politsei.ee
Tahtarova, Diana väärteomenetleja 3576035 diana.tahtarova@politsei.ee
Taim, Sander patrullpolitseinik sander.taim@politsei.ee
Taits, Siimar patrullpolitseinik 38216 siimar.taits@politsei.ee
Takmazjan, Merike peaspetsialist 6124125 merike.takmazjan@politsei.ee
Talalaev, Karin korrakaitseametnik 6124591 karin.talalaev@politsei.ee
Talama, Vadim arestimaja vanempolitseinik 6593182 vadim.talama@politsei.ee
Talberg, Arne vahetuse vanem arne.talberg@politsei.ee
Tali, Argo büroo juht 4446402 argo.tali@politsei.ee
Talimaa, Margus vanemväärteomenetleja 7308855 margus.talimaa@politsei.ee
Talli, Janne vormivarustuse spetsialist 6191205 janne.talli@politsei.ee
Talson, Norman maismaasõidukite haldusspetsialist 4446508 norman.talson@politsei.ee
Talts, Tanel arestimaja politseinik 4446637 tanel.talts@politsei.ee
Talupoeg, Tea patrullpolitseinik tea.talupoeg@politsei.ee
Talv, Kristel piirkonnapolitseinik 6124658 kristel.talv@politsei.ee
Talv, Oleg patrullpolitseinik 3576065 oleg.talv@politsei.ee
Talvar, Carolin patrullpolitseinik carolin.talvar@politsei.ee
Talvik, Ranno juhtivlogistik 6149039 ranno.talvik@politsei.ee
Talviste, Reelika piirkonnapolitseinik reelika.talviste@politsei.ee
Tamberg, Jelena tõlk 6123736 jelena.tamberg@politsei.ee
Tambi, Aili noorsoopolitseinik 3372336 aili.tambi@politsei.ee
Tambur, Iivika patrullpolitseinik 4549739 iivika.tambur@politsei.ee
Tamm, Ivo vanemkorrapidaja 6292310 ivo.tamm@politsei.ee