Teenistujad tähestiku järgi
19.10.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Tamm, Raul arestimaja politseinik raul.tamm@politsei.ee
Tamm, Anabell nooremuurija 7668161 anabell.tamm@politsei.ee
Tamm, Riin patrullpolitseinik 7768414 riin.tamm@politsei.ee
Tamm, Heleri patrullpolitseinik heleri.tamm@politsei.ee
Tamm, Ivo vanemkorrapidaja 6292310 ivo.tamm@politsei.ee
Tamm, Andres uurija 7308866 andres.tamm@politsei.ee
Tamm, Tamar büroo juht 7308808 tamar.tamm@politsei.ee
Tamm, Steffen patrullpolitseinik steffen.tamm@politsei.ee
Tamm, Reet peaspetsialist 6453759 reet.tamm@politsei.ee
Tammai, Marika puhastustööline marika.tammai@politsei.ee
Tammann, Olev juhtivkorrakaitseametnik 6123718 olev.tammann@politsei.ee
Tamme, Marge patrullpolitseinik marge.tamme@politsei.ee
Tamme, Erik patrullpolitseinik erik.tamme@politsei.ee
Tammekand, Heido piirkonnapolitseinik 3222632 heido.tammekand@politsei.ee
Tammekand, Diana patrullpolitseinik diana.tammekand@politsei.ee
Tammekun, Katrin juhtivmenetleja 6124418 katrin.tammekun@politsei.ee
Tammekänd, Tiina peaspetsialist 6453759 tiina.tammekand@politsei.ee
Tammemäe, Marko korrapidaja 6292555 marko.tammemae@politsei.ee
Tammesaar, Merit patrullpolitseinik merit.tammesaar@politsei.ee
Tammesoo, Tarmo vanemväärteomenetleja 7868239 tarmo.tammesoo@politsei.ee
Tammik, Tambet arestimaja politseinik tambet.tammik@politsei.ee
Tammik, Tauno talituse juht 7861734 tauno.tammik@politsei.ee
Tammik, Viktor vanemkorrapidaja 6292310 viktor.tammik@politsei.ee
Tammin, Priit piirkonnapolitseinik 6125418 priit.tammin@politsei.ee
Tamming, Ulvi vanemuurija 6124245 ulvi.tamming@politsei.ee
Tammiste, Tarmo politseijaoskonna juht 3222601 tarmo.tammiste@politsei.ee
Tammiste, Marili piirkonnapolitseinik 6124777 marili.tammiste@politsei.ee
Tammisto, Heiki väärteomenetleja 6125932 heiki.tammisto@politsei.ee
Tammisto, Ants valvespetsialist ants.tammisto@politsei.ee
Tammsaar, Mari-Liis peaspetsialist mari-liis.tammsaar@politsei.ee