Teenistujad tähestiku järgi
24.07.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Ubaleht, Marianne vanempressiesindaja 6123152 marianne.ubaleht@politsei.ee
Udaltsova, Jelena vanemspetsialist 3576042 jelena.udaltsova@politsei.ee
Udras, Aliis noorsoopolitseinik 7998356 aliis.udras@politsei.ee
Uibo, Anu vanemspetsialist 7468521 anu.uibo@politsei.ee
Uibo, Karin piirkonnavanem 4446618 karin.uibo@politsei.ee
Uibo, Maikl patrullpolitseinik 7868211 maikl.uibo@politsei.ee
Uibo, Lya uurija 4401486 lya.uibo@politsei.ee
Uibo, Mirjam piirkonnapolitseinik 7868271 mirjam.uibo@politsei.ee
Uibo, Rain vanemuurija 4446641 rain.uibo@politsei.ee
Uibo, Moris patrullpolitseinik 7868254 moris.uibo@politsei.ee
Uiga, Marek arestimaja politseinik marek.uiga@politsei.ee
Ukkur, Mati liikluspolitseinik 7668183 mati.ukkur@politsei.ee
Ulmas, Kadi peaspetsialist 6123044 kadi.ulmas@politsei.ee
Ulp, Kristel noorsoopolitseinik 6124256 kristel.ulp@politsei.ee
Ulp, Katre patrullpolitseinik katre.ulp@politsei.ee
Ummelas, Kaiti vahetuse vanem kaiti.ummelas@politsei.ee
Univer, Siiri patrullpolitseinik siiri.univer@politsei.ee
Unt, Marek keskuse juht 6123925 marek.unt@politsei.ee
Unt, Ella tõlk 6124842 ella.unt@politsei.ee
Unuks, Taavi vanemuurija 3372384 taavi.unuks@politsei.ee
Urb, Aleksandr talituse juht 3576003 aleksandr.urb@politsei.ee
Urb, Kadri noorsoopolitseinik 7308712 kadri.urb@politsei.ee
Urbas, Sander patrullpolitseinik sander.urbas@politsei.ee
Urbel, Raul patrullpolitseinik raul.urbel@politsei.ee
Urõvski, Viktor uurija 6125797 viktor.urovski@politsei.ee
Usar, Ergo korrapidaja 6292413 ergo.usar@politsei.ee
Usin, Grete juhtivspetsialist 6123427 grete.usin@politsei.ee
Usin, Silja liikluspolitseinik silja.usin@politsei.ee
Ustav, Ivo patrullpolitseinik ivo.ustav@politsei.ee
Ustinova, Jelena tõlk 4732822 jelena.ustinova@politsei.ee