Teenistujad tähestiku järgi
22.10.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Utsar, Annika rahvusvahelise koostöö juhtivpiiriametnik 6149155 annika.utsar@politsei.ee
Utsar, Ivo büroo juht 6124008 ivo.utsar@politsei.ee
Uttendorf, Heiki arestimaja politseinik heiki.uttendorf@politsei.ee
Uue, Ave vanemväärteomenetleja 3222697 ave.uue@politsei.ee
Uuemõis, Carl-Ulrich patrullpolitseinik carl-ulrich.uuemois@politsei.ee
Uulma, Lianne vanemspetsialist 6453759 lianne.uulma@politsei.ee
Uuslar, Inna arestimaja vanempolitseinik inna.uuslar@politsei.ee
Uusna, Janek patrullpolitseinik 4338934 janek.uusna@politsei.ee
Uustalu, Siim maismaasõidukite haldusspetsialist 3222617 siim.uustalu@politsei.ee
Uustalu, René piirkonnapolitseinik 6124571 rene.uustalu@politsei.ee
Uustalu, Kert vanemkorrakaitseametnik 3372415 kert.uustalu@politsei.ee
Uustani, Kaie arhivaar kaie.uustani@politsei.ee
Uustani, Peep komandant 6125817 peep.uustani@politsei.ee
Uutar, Maianžely piirkonnapolitseinik 6124253 maianzely.uutar@politsei.ee
Uutmaa, Ele tõlk 6124222 ele.uutmaa@politsei.ee
Uškevitš, Igor uurija 6125723 igor.uskevits@politsei.ee