Teenistujad tähestiku järgi
23.09.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Neider-Veerme, Helen politseinõunik 6149142 helen.neider-veerme@politsei.ee
Vaabel, Ege vanemkorrapidaja 6292510 ege.vaabel@politsei.ee
Vaalmäe, Liis peaekspert 6123477 liis.vaalmae@politsei.ee
Vaarik, Marilin liikluspolitseinik 6125680 marilin.vaarik@politsei.ee
Vaarik, Andrus patrullpolitseinik 6123520 andrus.vaarik@politsei.ee
Vaatmann, Esko patrullpolitseinik 6125831 esko.vaatmann@politsei.ee
Vaher, Piret vanemväärteomenetleja 4338943 piret.vaher@politsei.ee
Vaher, Anne vanemspetsialist anne.vaher@politsei.ee
Vaher, Elmar peadirektor 6123001 elmar.vaher@politsei.ee
Vaher, Vaido patrullpolitseinik 4338910 vaido.vaher@politsei.ee
Vaher, Kati eriasjade uurija 4446547 kati.vaher@politsei.ee
Vaher, Kristjan juhtivpiiriametnik 6191199 kristjan.vaher@politsei.ee
Vaher, Gerli uurija 6124219 gerli.vaher@politsei.ee
Vahersalu, Kristiina juhtivpiiriametnik 6149188 kristiina.vahersalu@politsei.ee
Vahi, Kristi piirkonnapolitseinik 4446584 kristi.vahi@politsei.ee
Vahruševa, Margarita juhtivuurija 6125866 margarita.vahruseva@politsei.ee
Vahtel, Alja vanemspetsialist 7861861 alja.vahtel@politsei.ee
Vahter, Kaido vanemuurija 4549746 kaido.vahter@politsei.ee
Vahter, Robert piirkonnapolitseinik 6123514 robert.vahter@politsei.ee
Vahter, Tarmo patrullpolitseinik 4549739 tarmo.vahter@politsei.ee
Vahter, Elgi vanemspetsialist 4549714 elgi.vahter@politsei.ee
Vahtra, Raul büroo juht 6123120 raul.vahtra@politsei.ee
Vahtra, Toomas uurija 7998379 toomas.vahtra@politsei.ee
Vahtra, Karmen vanemspetsialist 6149192 karmen.vahtra@politsei.ee
Vahtra, Merike vanemspetsialist 7998308 merike.vahtra@politsei.ee
Vahtra, Andres komandant 6124311 andres.vahtra@politsei.ee
Vahtramäe, Merlin juhtivdokumendihaldur 6123020 merlin.vahtramae@politsei.ee
Vahtramäe, Vitali patrullpolitseinik vitali.vahtramae@politsei.ee
Vahtramäe, Märt deporteerija 6124611 mart.vahtramae@politsei.ee
Vahtre, Ene peaekspert 6123483 ene.vahtre@politsei.ee