Teenistujad tähestiku järgi
14.12.2019

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Vahtre, Ene peaekspert 6123483 ene.vahtre@politsei.ee
Vahula, Argo avariipolitseinik 3222779 argo.vahula@politsei.ee
Vahula, Aulis vanemväärteomenetleja 3222696 aulis.vahula@politsei.ee
Vaik, Evelin juhtivpiiriametnik 6149054 evelin.vaik@politsei.ee
Vaiksaar, Priidu piirkonnapolitseinik 6125833 priidu.vaiksaar@politsei.ee
Vaikšnoras, Stanislav patrullpolitseinik stanislav.vaiksnoras@politsei.ee
Vain, Kadri patrullpolitseinik kadri.vain@politsei.ee
Vaino, Anneli vanemspetsialist 7768435 anneli.vaino@politsei.ee
Vainu, Nele uurija 6125668 nele.vainu@politsei.ee
Vainult, Erkki avariipolitseinik erkki.vainult@politsei.ee
Vaisbein, Irina eriasjade uurija 6124198 irina.vaisbein@politsei.ee
Vakk, Anvar liikluspolitseinik anvar.vakk@politsei.ee
Valdi, Marko uurija 6124251 marko.valdi@politsei.ee
Valdlo, Alo välijuht 6125713 alo.valdlo@politsei.ee
Valdmaa, Olivia patrullpolitseinik olivia.valdmaa@politsei.ee
Valdmann, Hanno vanemspetsialist 7668183 hanno.valdmann@politsei.ee
Valem, Natalia piirkonnapolitseinik 3222785 natalia.valem@politsei.ee
Valge, Janika TA peaekspert 3372274 janika.valge@politsei.ee
Valge, Rein patrullpolitseinik rein.valge@politsei.ee
Valgmäe, Tauno liikluspolitseinik tauno.valgmae@politsei.ee
Valgmäe, Riin valdkonna koordineerija 6123316 riin.valgmae@politsei.ee
Valgre, Gerli patrullpolitseinik gerli.valgre@politsei.ee
Valk, Liis nõunik-ekspert 6123360 liis.valk@politsei.ee
Valk, Vaima välijuht 4732810 vaima.valk@politsei.ee
Vall, Kalle juhtivuurija 7308684 kalle.vall@politsei.ee
Vallimägi, Maili kontohaldusspetsialist 6123337 maili.vallimagi@politsei.ee
Valmis, Imre juhtivspetsialist 6191234 imre.valmis@politsei.ee
Valtna, Mati juhtivuurija 7308688 mati.valtna@politsei.ee
Vannus, Inga vanemspetsialist inga.vannus@politsei.ee
Vares, Kristi vanemväärteomenetleja 6124882 kristi.vares@politsei.ee