Politseis registreeritud sündmused
07.05.2014


Ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 103 avaldust ja teadet kuritegudest, sealhulgas 1 röövimine, 1 avaliku korra raske rikkumine ning 65 varavastast kuritegu, neist 55 vargust (12 eluruumidest, 4 sõidukitest). Juhtus 3 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 3 inimest. Tabati 11 alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 1 narkootikumide omamine või tarbimine. Registreeriti 273 väärtegu. Piirilt väljastati 3 sisenemiskeeldu, riigist saadeti välja 2 isikut. Piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumisi registreeriti 1.

PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
6. mail kella 20 paiku lõi 58-aastane Mait Kõivu teel asuvas majas 34-aastast naist. Politsei toimetas Maidu jaoskonda ja paigutas kainenema.

LÕUNA PREFEKTUUR                         

 
Tartumaa

Eesti Vabariigi ametliku sümboli teotamine
6. mai hommikul kella 8.30 paiku teatati politseile, et Tartus Jakobi tänava üliõpilasseltsihoonele pool tundi tagasi välja pandud lipud on värviga määritud. Politsei fikseeris sündmuskoha ning juhtunu uurimiseks alustati kriminaalmenetlust.

IDA PREFEKTUUR


Lääne-Virumaa

Vargused
2. mail varastati Rakvere vallas Tõrremäe külas kaubanduskeskuse eest muruniiduk väärtusega 359 eurot.

5. mail varastati Kundas Mäe tänava korterist mobiiltelefon ja pangakaart, millega võeti sularahaautomaadist 135 eurot. Kahju on 150 eurot.

Ööl vastu 6. maid tungiti Laekvere vallas Muuga külas reheelamusse ja varastati kaks karpi ripplae paneele, kirves, käärid, käsisaag ning teisi esemeid. Kahju on 163 eurot.

Sissetungimised
4. mail avastati, et Sõmeru vallas Kohala külas on tungitud talu juurde pargitud lukustamata sõiduautosse Volvo, kust varastati registreerimistunnistus.

6. mail lõhuti Kundas Pargi tänaval sõiduautol Mazdal ukseklaas ning varastati üks plokk sigarette. Vargusega tekitatud kahju on 21 eurot. Lõhkumise kahju on täpsustamisel.

Ida-Virumaa

Vargused
6. mail tungiti läbi purustatud aknaklaasi Kohtla-Järvel Ravi tänaval korterisse ja varastati kaks käekella, 200 eurot ning baarikapist erinevaid alkohoolseid jooke. Kahju on 1630 eurot.

Ööl vastu 6. maid tungiti Narvas 26.Juuli tänaval sõiduautosse Peugeot, kust varastati ehitustööriistu. Kahju on 580 eurot.

6. mail varastati Sillamäel Tallinna maanteel pumbajaamast 200 kilogrammi kaablit. Kahju on 200 eurot.

Ööl vastu 6. maid tungiti Kohtla-Järvel Sompas asuvasse aiandusühistu majakesse, kust varastati trimmer ning tööriistu. Kahju 920 eurot

Ööl vastu 6. maid tungiti Sillamäel aiandusühistu Sputnik aiamajja ja varastati elektrikaableid ning külmikult üks osa. Kahju on 95 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR


Hiiumaa

Röövimine
5. mail kella 21.10 paiku tungiti Kärdlas Põllu tänaval kallale 20-aastasele noormehele ja varastati mobiiltelefon. Kahju on 200 eurot.

Järvamaa

Vargus
6. mail avastati, et Paides Pikal tänaval on tungitud korterisse ja varastatud erinevaid esemeid. Kahju on 610 eurot.

Omavoliline sissetung
6. mail avastati, et Väätsa vallas Vissuvere külas tungitud abihoonesse.

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
6. mail kella 7.30 paiku löödi Haapsalus Tamme tänaval korteris 32-aastast meest. Politsei on kahtlustatavana kinni pidanud 73-aastase mehe.

Pärnumaa

Vargused
5. mail avastati, et Saarde vallas Pihke külas on sõidukist varastatud erinevaid esemeid. Kahju on selgitamisel.

6. mail avastati, et Kilingi–Nõmmes Pärnu tänaval on tungitud sõiduautosse ja varastatud isiklikke asju. Kahju on 28 eurot.

6. mail avastati, et Kilingi–Nõmmes Pärnu tänaval on tungitud sõiduautosse ja varastatud isiklikke asju. Kahju on 1468.

2. mail avastati, et Paikuse vallas Põlendmaa külas on varastatud puitu. Kahju on 596 eurot.

Omavoliline sissetung
6. mail avastati, et Pärnus Riia maanteel on tungitud abihoonesse ja varastatud voodipesu. Kahju on selgitamisel.

Raplamaa

Vargused
6. mail avastati, et Märjamaal Pärnu maanteel on tungitud abihoonesse ja varastatud toiduaineid. Kahju on 440 eurot.

1. mail kella 12 paiku varastati Rapla vallas Kelba külas korterist mobiiltelefon. Kahju on 75 eurot.


Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi