Politseis registreeritud sündmused
09.05.2014


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 100 avaldust ja teadet kuritegudest, sealhulgas 1 vägistamine, 1 röövimine ja 50 varavastast kuritegu. Viimaste seas oli 37 vargust (eluruumidest 3 ja sõidukitest 4). Registreeriti 8 narkosüütegu. Juhtus 8 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles hukkus 1 ja sai vigastada 7 inimest. Tabati 8 alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 228 väärtegu. Piiril väljastati 2 sisenemiskeeldu ja esitati 1 varjupaigataotlus.

PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn

Röövimine
8. mail kella 1 ajal sai politsei teate, et Vesse tänaval rööviti 34-aastaselt mehelt seljakott.

Kehalised väärkohtlemised
8. mail kella 3 ajal sai politsei teate, et Mere puiesteel löödi baaris 24-aastast naist. Politsei viis kahtlustatavana jaoskonda 47-aastase mehe.

9. mail kella 3 ajal sai politsei teate, et Endla tänaval löödi 41-aastast meest. Politsei viis kahtlustatavana jaoskonda 41-aastase mehe.

Vargused
8. mail sai politsei teate, et Kotka tänaval varastati garaažist erinevaid esemeid. Kahju on kokku ligi 3000 eurot.

8. mail sai politsei teate, et Viru tänaval varastati mehelt baaris rahakott. Kahju on ligi 1300 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR


Tartumaa

Asja rikkumine ja hävitamine
8. mai öösel kella 1.40 paiku sai politsei teate, et Tartus Nõva tänaval põleb maja ette pargitud sõiduauto Lexus IS. Põlengus, mille päästjad kustutasid, sai kahjustada auto esiosa ja salong. Põlemise põhjus on selgitamisel.

Valgamaa

Vargus
8. mail teatati politseile, et Valgas Pargi tänava lukustatud kuurist varastati kolm sõiduauto Volkswagen Sharani halli värvi istet. Vargusega tekitatud kahju on 300 eurot.

IDA PREFEKTUUR


Lääne-Virumaa

Vargus
8. mai öösel varastati Kadrina vallas Kadapiku külas tankla juurde pargitud veoauto kütusepaagist 135 diislikütust. Kahju on 256 eurot.

Ida-Virumaa

Vargused
29. aprillil avastati, et Mäetaguse vallas Arvila külas on metsamaterjali vahelaost varastatud 15 tihumeetrit paberipuitu ja 2 tihumeetrit küttepuitu. Kahju on 439 eurot.

8. mail varastati Narvas Kangelaste tänava trepikojast lastejalgratas väärtusega 262 eurot.

8. mail avastas Kiviõli elanik, 68-aastane mees, et tal on teadmata kohas varastatud rahakott koos pangakaardiga. Kaardiga on pangaarvelt võetud 800 eurot. Kahju on 815 eurot.

Ööl vastu 8.maid murti Narvas Energia turu kioskisse ja varastati toidukaupu. Kahju on 1100 eurot.

8. mail avastati, et Kohtla-Järvel on aiandusühistu Sompa majja tungitud ja varastatud mööblit, kaks jopet ning kummikud. Kahju on 70 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR


Läänemaa

Vargused
8. mail kella 14.15 paiku varastati Haapsalus Posti tänaval kauplusest sinna unustatud rahakott. Kahju on 298 eurot.

8. mail avastatu, et Lääne–Nigula vallas Salajõe külas on tungitud abihoonesse ja varastatud tööriistu. Kahju on selgitamisel.

Raplamaa

Vargus
7. mail avastati, et Raikküla vallas Koikse külas on tungitud majja ja varastatud sularaha. Kahju on 125 eurot.


Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi