Politseis registreeritud sündmused
13.05.2014


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 141 avaldust ja teadet kuritegudest, sealhulgas 2 röövimist ja 76 varavastast kuritegu. Viimaste seas oli 61 vargust (eluruumidest 11 ja sõidukitest 6) ning 1 sõiduki vargus või omavoliline kasutamine. Juhtus 2 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 2 inimest. Tabati 28 alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 281 väärtegu.

PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn

Röövimised
12. mail kella 18.30 ajal sai politsei teate, et Sadama tänaval röövis nägu varjanud mees noa ähvardusel kauplusest raha. Kahjusumma on täpsustamisel.

12. mail kella 1 ajal sai politsei teate, et Viru tänaval rööviti mehelt mobiiltelefon ja 50 eurot sularaha.

Kehalised väärkohtlemised
12. mail kella 2 ajal sai politsei teate, et Pae tänaval löödi kortermajas 60-aastast naist. Politsei viis kahtlustatavana jaoskonda 51-aastase mehe.

12. mail kella 19 ajal sai politsei teate, et Tehnika tänaval rünnati 54-aastast naist.

Harjumaa

Vargus
12. mail sai politsei teate, et Laagri alevikus varastati naiselt käekott. Kahju on kokku ligi 315 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR


Jõgevamaa

Omavolilised sissetungid
11. mail keskpäeval teatati politseile, et Põltsamaal Kalikülas lõhub keegi teataja korteri ukse taga. Politseinike sündmuskohale saabudes oli korteri uks lõhutud ning lõhkuja sündmuskohalt lahkunud.  Politsei ümbrusest lõhkujaid ei leidnud.

9. mai öösel sai politsei turvafirmalt teate, et Põltsamaal Pajusi maanteel on sisse murtud tanklasse, millel on ära lõhutud aknaklaas ning akna eest on ära võetud trellid. Esialgse info kohaselt on tankla müügisaalist varastatud alkohoolseid jooke. Varguse ja lõhkumisega tekitatud kahju on selgitamisel.

Kehaline väärkohtlemine
10. mail öösel teatati politseile, et Põltsamaal Silla tänaval tungiti kallale 24-aastasele mehele. Meedikud andsid kannatanule esmaabi koha peal.

Tartumaa

Vargus
12. mail teatati politseile, et Tartus Riia tänava kaubanduskeskuses püüdis 20-aastane Läti Vabariigi kodanik varastada 100-eurost parfüümi. Turvatöötaja pidas kauplusest parfüümi varastada püüdnud naise kinni ning andis üle politseinikele.

Valgamaa

Kehaline väärkohtlemine
12. mail teatas 25-aastane naine politseile, et Valgas Jakobi tänava korteris tungis tuttav naine tüli käigus talle kallale. Kannatanu pöördus tervisekontrolliks Valga haiglasse.

IDA PREFEKTUUR


Ida-Virumaa

Vargused
11. mail varastati Narvas Vahtra tänaval korterist teler, millega tekitati omanikule kahju 640 eurot.

12. mail varastas tundmatu neiu Sillamäel Pavlovi tänaval asuvast pandimajast 615 eurot maksva kuldketi.

LÄÄNE PREFEKTUUR


Pärnumaa

Vargus
11. mail kella 5 paiku varastati Pärnus Rüütli tänaval meelelahutusasutuses käekott isiklike esemetega. Kahju on 709 eurot.

Saaremaa

Vargus
12. mail kella 8 ja 11.30 vahel varastati Kuressaares Pikal tänaval sõiduauto. Kahju on 4000 eurot.


Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi