Politseis registreeritud sündmused
14.05.2014


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 143 avaldust ja teadet kuritegudest, sealhulgas 2 röövimist ja 106 varavastast kuritegu. Viimaste seas oli 88 vargust (eluruumidest 2 ja sõidukitest 1). Juhtus 3 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 3 inimest. Tabati 6 alkoholijoobes sõidukijuhti. Riigist saadeti välja 1 isik, esitati 1 varjupaigataotlus, registreeriti 1 Schengeni viisaeeskirja rikkumine ja avastati 1 salakaubavedamise juhtum.

PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
13. mail teatati politseile, et Pärnamäe teel asuvas eramus löödi 37-aastast meest. Asjaolude kontrolliks toimetati jaoskonda 32-aastane mees.

Täna öösel kella 2.20 paiku teatati politseile, et Pae tänaval asuvas meelelahutusasutuses löödi 24-aastast meest.

Vargus
13.mail teatati politseile, et Sinitiiva tänaval asuvast korterist on varastatud sülearvuti koos koti ning dokumentidega. Kahju on 1400 eurot.

Harjumaa

Vargus
13.mail teatati politseile, et Rae vallas Karla külas asuvast kuurist on varastatud kaks jalgratast, lumepuhur, muruniiduk, trimmer. Lähedal asuvast kuurist on samuti varastatud neli jalgratast ja muruniiduk. Kahju kokku on 2300 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR


Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine
14. mai öösel kella 00.30 paiku sai politsei teate, et Tartus Poe tänava korteris tungis alkoholijoobes 58-aastane mees kallale 56-aastasele naisele. Politsei toimetas agressiivse mehe kainenema. Rüseluses kergemaid vigastusi saanud naine pöördus esmaabi saamiseks TÜ Kliinikumi.

Vargused
13. mai ennelõunal ärandati Tartust Vambola tänava maja eest valget värvi 1984.aasta sõiduauto Porche 944 registreerimistunnusega EFB 755. Vargusega tekitatud kahju on 3000 eurot.

11. mai keskpäeval teatati politseile, et Tartus Narva maanteel asuvasse kirikusse on sisse murtud ning ära on lõhutud korjanduskast ja kastis olnud sularaha on ära varastatud. Samuti varastati kiriku ukse eest vanaaegsed võtmed. Vargusega tekitatud kahju on 1220 eurot.

Võrumaa

Omastamine
12. mail teatati politseile, et Sõmerpalu vallas Osula küla kaupluses varastati 24-aastase naise taskust Samsungi mobiiltelefon. Vargusega tekitatud kahju on 400 eurot.

IDA PREFEKTUUR


Lääne-Virumaa

Vargused
13. mail üritasid kaks meest Rakveres Ringtee tänaval asuvast ehituskauplusest varastada 185 euro väärtuses tööriistu. Kahtlustatavana peeti kinni 38- ja 54-aastane mees.

Ööl vastu 13. maid tungiti Tamsalu vallas Vajangul Antsu tänaval kõrvalhoonesse ja varastati tööriistu. Kahju on 1180 eurot.

Ida-Virumaa

Vargus
Ööl vastu 13. maid varastati Kohtla vallas Saka külas metallist piirdeaia osasid. Esialgne kahju on 2000 eurot.

Asja rikkumine
13. mail kella 2 ajal pandi Kohtla-Järvel Olevi tänaval põlema sõiduauto Audi. Kahju on 4500 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR


Läänemaa

Vargus
12. mail kella 12 ja 13 vahel varastati Lääne–Nigula vallas Palli külas asutuses mobiiltelefon. Kahju on 75 eurot. 

Pärnumaa

Vargused
12. mail kella 13.30 paiku varastati Audru vallas Jõõpre külas asutuse garderoobis telefon. Kahju on 70 eurot. 

12. mail avastati, et Tõstamaa vallas Kõpu külas on varastatud metallist esemeid.

Omavoliline sissetung
6. mail avastati, et Kilingi–Nõmmes Pärnu tänaval on tungitud majja.


Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi