Politseis registreeritud sündmused
23.05.2014


Eile registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 133 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 1 röövimine. Varavastaseid kuritegusid registreeriti 120, sealhulgas 70 vargust, 1 sõidukivargus või omavoliline kasutamine. Registreeriti 3 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 3 inimest. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 13. Väärtegusid registreeriti 319.

PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn

Röövimine
22. mail kella 11 ajal sai politsei teate, et Linnamäe teel rööviti 65-aastaselt naiselt kuldkett.

Kehalised väärkohtlemised
23. mail kella 1 ajal sai politsei teate, et Sinimäe tänaval rünnati 28-aastast meest.

22. märtsil kella 20 ajal sai politsei teate, et Liivamäe tänaval löödi korteris 49-aastast meest. Politsei viis kahtlustatavana jaoskonda 57-aastase mehe.

Vargused
22. mail sai politsei teate, et Suur-Sõjamäe tänaval varastati järelhaagisest rehve. Kahju on kokku ligi 3060 eurot.

22. mail sai politsei teate, et Sadama tänaval varastati sõidukist erinevaid esemeid. Kahju on kokku ligi 1900 eurot.

Harjumaa

Vargus
22. mail sai politsei teate, et Sadama tänaval varastati sõidukist erinevaid esemeid. Kahju on kokku ligi 1900 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR


Põlvamaa

Vargus
18. mail kella 16 ajal varastati Põlvas F. Tuglase tänava skatepargis 9-aastaselt poisilt Samsungi mobiiltelefon. Vargusega tekitatud kahju on 107 eurot.

Tartumaa

Vargused
Ööl vastu 22. maid varastati Elvas Jõe tänava maja juurest Lingbeni roller registreerimistunnusega 621L. Vargusega tekitatud kahju on 200 eurot.

22. mail teatati politseile, et Tartus Nooruse tänava maja eest hoidlast varastati Panther jalgratas. Vargusega tekitatud kahju on 75 eurot.

Ööl vastu 21. maid tungiti Vara vallas Vara külas aknaklaasi lõhkumise teel sisse garaaži, kust varastati keevitusaparaat Smartmig. Vargusega tekitatud kahju on 800 eurot.

Ööl vastu 21. maid varastati Tartus Tamme puiesteel asuva maja lukustatud trepikojast Scott Aspect 40 jalgratas. Vargusega tekitatud kahju on 500 eurot.

Ööl vastu 20. maid varastati Tartus Jaama tänaval asuva kaupluse juurest lukustatud Scott jalgratas. Vargusega tekitatud kahju on 600 eurot.

18. mai õhtul varastati Tartus Laial tänaval asuvast majast Sony mobiiltelefon ja kandekott. Vargusega tekitatud kahju on 250 eurot.

Valgamaa

Omavoliline sissetung
22. mai kella 15.45 ajal murti Valgas Laial tänaval sisse garaaži, kust varastati Sony muusikakeskus. Vargusega tekitatud kahju on selgitamisel.

Kehaline väärkohtlemine
22. mai ennelõunal sai politsei häirekeskuselt teate, et Valgas Vabaduse tänava korteris tungiti noaga kallale 29-aastasele alkoholijoobes mehele. Meedikud toimetasid vigastada saanud mehe Valga haiglasse tervisekontrolli, kust ta peale esmaabi kodusele ravile lubati. Meedikute saabumisel viibisid korteris alkoholijoobes 35-aastane naine ja 29-aastane mees.

Jõgeva-, Viljandi- ja Võrumaal teateid olulistest kuritegudest ei registreeritud.

LÄÄNE PREFEKTUUR


Hiiumaa

Omavoliline sissetung
Ööl vastu 22. maid tungiti Kärdlas Allika tänaval abihoonesse.

Järvamaa

Vargus
22. mail avastati, et Paides Ristiku tänaval on tungitud kortermaja keldriboksi ja varastatud kolm jalgratast. Kahju on 1380 eurot.  

Läänemaa

Vargus
22. mai öösel tungiti Haapsalus Tamme tänaval korterisse ja varastati erinevaid esemeid. Politsei on kahtlustatavana on kinni pidanud 32-aastase mehe.

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
22. mail kella 22.35 paiku löödi Pärnus Riia maanteel 46-aastast meest.

Vargus
22. mail kella 16 paiku varastati Pärnus Laial tänaval kaubanduskeskuses mobiiltelefon. Kahju on 556 eurot.

Raplamaa

Vargused
22. mail kella 1 ja 2 vahel varastati Rapla vallas Nõmme külas toitlusasutuse parklas seisnud sõidukist kütust. Kahju on 78 eurot.

18. mail avastati, et Märjamaa vallas Kohtru külas on tungitud sõiduautosse ja varastatud erinevaid esemeid. Kahju on 600 eurot.

22. mail avastati, et Märjamaa vallas Luiste külas on tungitud abihoonesse ja varastatud puitu ning erinevaid esemeid. Kahju on selgitamisel.

22. mail kella 19.15 paiku varastati Raplas Tallinna maanteel kauplusest alkoholi. Kahju on 165 eurot. Politsei on kahtlustatavana kinni pidanud 22-aastase naise.

IDA PREFEKTUUR


Lääne-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
22. mail kella 13.20 paiku Rakveres Lõuna põik asuva haigla juures tungiti kallale 25-aastasele mehele.

Vargused
22. mail teatati politseile, et Väike-Maarjas Simuna alevikus Allika tee töökojast varastati tikksaag, akutrell, tööriistakast ja muid esemeid. Kahju on 470 eurot.

Ida-Virumaa

Võltsitud dokumendi kasutamine
22. mail kella 16.30 paiku peatati Narva maanteepiiripunktis Eestisse sisenenud sõiduauto Maserati. 1956. aastal sündinud sõiduki juht esitas politseile sõiduki kasutamiseks volikirja, mis oli võltsitud.


Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi