Politseis registreeritud sündmused
04.06.2014


Ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 98 avaldust ja teadet kuritegudest, sealhulgas 62 varavastast kuritegu, neist 55 vargust (5 eluruumidest, 4 sõidukitest), 1 sõidukivargus või omavoliline kasutamine. Registreeriti 6 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 7 inimest. Tabati 19 alkoholijoobes sõidukijuhti. Tuvastati 3 narkosüütegu. Registreeriti 236 väärtegu.
Piirilt väljastati 1 sisenemiskeeld, Eestist saadeti välja 2 isikut, tuvastati 1 Schengeni viisaeeskirja rikkumine, 1 salakaubavedamise juhtum, esitati 1 varjupaigataotlus.


PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
3. juunil kella 16.15 ajal teatati politseile, et Kivila tänava korterielamus tungisid 35- ja 31-aastane naine tüli käigus teineteisele kallale. Politsei toimetas ühe naise jaoskonda.

3. juunil kella 16.50 ajal teatati politseile, et Vikerlase tänaval asuvas korteris tungiti kallale 29-aastasele naisele. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 40-aastase mehe.

Vargused
3. juunil teatati politseile, et Narva maantee büroohoonest varastati kaks sülearvutit. Kahju kokku umbes 1200 eurot.

3. juunil teatati politseile, et Peterburi teel asuvast tööruumist on varastatud elektroonikat ja tööriistu. Kahju kokku umbes 1900 eurot.

3. juunil avastati, et Betooni tänaval asuvast kontorist on varastatud sülearvuti ja sularaha. Kahju kokku umbes 3200 eurot.

3. juunil avastati, et Saviliiva tee ehitusplatsilt on varastatud diiselgeneraator. Kahju kokku umbes 1200 eurot.

Harjumaa

Vargused
3. juunil teatati politseile, et Sauel on  Segu tänava majast on varastatud tööriistu. Kahju kokku umbes 150 eurot.

3. juunil teatati politseile, et Tabasalus asuvast majast on varastatud kolm valvekaamerat. Kahju kokku umbes 3800 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR                         


Jõgevamaa

Vargus
2. juunil teatati politseile, et Jõgeva vallas Laiuse alevikus asuva katlamaja tagant on ära varastatud umbes 50 vee- ja kanalisatsioonikaevude malmkaant. Vargusega tekitatud kahju on umbes 500 eurot.

Tartumaa
 
Vargused
4. juunil teatati politseile, et Rõngu vallas Uderna külas varastati maja lukustatud kõrvalhoonest Jardmani murutraktor. Vargusega tekitatud kahju on selgitamisel.

3. juuni ennelõunal varastati Tartus Tehase tänaval asuvast kauplusest kaks lamamistooli. Vargusega tekitatud kahju on umbes 300 eurot.

2. juuni ennelõunal varastati Tartus Tähtvere pargi piirkonnas alaealiselt lapselt Sony mobiiltelefon. Vargusega tekitatud kahju on 130 eurot.

1. juunil öösel kella 1.20 ajal sai politsei teate, et Tartus Ringtee tänaval asuva ettevõtte laoruumide juures on märgatud kahtlast liikumist. Sündmuskohale saabunud politsei avastas territooriumi kontrollimisel laoruumidest ning selle lähistelt kaks ettevõttele mitte kuuluvat kaubikut, millest ühte oli paigutatud ettevõtte laoruumidest varastatud kaupu. Laoruumide kontrollimisel leidis politsei end rehvide hoiupaigas ning ventilatsioonišahtis peitnud kaks 44-aastast meest. Politsei pidas mõlemad mehed kuriteos kahtlustatavatena kinni ning toimetas nad arestimajja.

Kehaline väärkohtlemine
1. juunil teatati politseile, et Tartus Vallikraavi tänaval asuvas baaris lõi alkoholijoobes 22-aastane mees tüli käigus 18-aastast noormeest ja 19-aastast neiut.

Viljandimaa

Vargus
1. juunil teatati politseile, et Viljandis Männimäe teel asuva maja suletud trepikojast varastati noorukite roosat värvi Fox jalgratas. Vargusega tekitatud kahju on 100 eurot.

Võrumaa

Kehaline väärkohtlemine
1. juunil teatati politseile, et Antslas Pärna tänaval asuva staadioni lähistel tungisid kaks seni tuvastamata noormeest kallale 39-aastasele mehele. Kannatanu pöördus vigastuste fikseerimiseks kohalikku haiglasse.

IDA PREFEKTUUR


Ida-Virumaa

Vargused
3. juunil teatati politseile, et Narvas Tiimani tänava korterist varastati kaks mobiiltelefoni. Kahju on 140 eurot.

3. juunil teatati politseile, et Narvas Linnuse tänavale pargitud haagisest varastati kolm bensiinilõikurit ja teisi tööriistu. Kahju on 10 000 eurot.

3. juunil teatati politseile, et Narvas Joala tänaval varastati rahakott, milles olid sularaha ja dokumendid. Kahju on 120 eurot.

3. juunil teatati politseile, et Narvas Sepa tänava keldriboksi murti sisse ja varastati köögilaud, mantel ning muid esemeid. Kahju on 150 eurot.

3. juunil teatati politseile, et Kohtla-Järvel Vahtra tänava elumaja juurest varastati jalgratas. Kahju on 139 eurot.

3. juunil teatati politseile, et Narva-Jõesuus Koidula tänava kuurist varastati muruniiduk ja elektrikaablit. Kahju on 425 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR


Järvamaa

Vargus
3. juunil avastati, et Paides Mündi tänaval on garaažiboksist varastatud neli velge koos rehvidega ja muid esemeid. Kahju on selgitamisel.

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
3. juunil kella 17 paiku löödi Pärnus Mai tänaval 21-aastast meesterahvast.

Vargus
3. juunil varastati Pärnus Raua tänaval ehitusobjektilt õhksoojuspumba kollektor. Kahju on 500 eurot.


Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi