Politseis registreeritud sündmused
27.06.2014


Ööpäev jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 104 avaldust ja teadet kuritegudest, sealhulgas 64 varavastast kuritegu, neist 54 vargust (9 eluruumidest, 3 sõidukitest), 1 sõidukivargus või omavoliline kasutamine. Tabati 12 alkoholijoobes ja 1 narkojoobes sõidukijuht. Registreeriti 259 väärtegu. Piirilt väljastati 4 sisenemiskeeldu, tuvastati 1 salakaubavedamise juhtum.

PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn

Vargused
Politseile anti teada, et 25. juuni õhtul varastati Viru väljakul turistilt rahakott dokumentide ja sularahaga ning hiljem võeti ka pangakaardiga välja sularaha. Kahju kokku 1030 eurot.

26. juunil kella 12 ajal teatati politseile, et Raekoja platsil asuvast poest varastas klient kuldkella väärtusega 1400 eurot.

26. juunil teatati politseile, et Serva tänava majast on alates jaanuarist varastatud kaks kasukat, jalgratas, kuldeheteid ja muid asju. Kahju kokku 1500 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
26. juunil kella 23.40 ajal teatati politseile, et Keila vallas tungiti korteris kallale 19-aastasele naisele.

Vargused
Ööl vastu 26. juunit varastati Rae vallas Peetri külas kahest töömasinast kokku umbes 400 liitrit kütust.

26. juunil avastati, et Saku vallas on Tallinn – Viljandi maanteel posti otsast varastatud loenduspunkti seadmed. Tekitatud kahju on täpsustamisel.

26. juunil teatati politseile, et Saku vallas Kiisal on varastatud traktor maksumusega 3000 eurot.

26. juunil avastati, et Kernu vallas asuvast suvilast on umbes aasta jooksul varastatud erinevaid ehitusmaterjale, küttepuid ja pliit. Kahjusumma on selgitamisel.

26. juuni öösel varastati Viimsi vallas Kelvingis ridaelamu juurest kaks jalgratast. Kahju kokku 579 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR                         

 
Põlvamaa

Vargus
Politseile laekus teade, et Kanepi vallas Hurmi külas varastati alajaama esipaneelil paiknev kontsentraator. Kahju on selgitamisel.

Viljandimaa

Vargus
26. juunil laekus politseile teade, et Viljandis Vaksali tänaval püüti varastada jalgratast. Kahtlast tegevust pealt näinud mees sekkus varaste tegevusse ja helistas politseisse, mispeale isikud sündmuskohalt põgenesid. Politsei pidas kuriteos kahtlustatavatena kinni kaks Leedu kodanikku, 34-aastase Stankuse ja 42-aastase Valerij.

Võrumaa

Vargus
25. juunil sai politsei väljakutse Võru linna Räpina maanteele kauplusesse, kust teatati vargusest. Kolm viinapudelit kaasa haaranud mees oli turvamehe eest põgenedes neist kaks kaupluse ukse juures ära lõhkunud. Politsei pidas kuriteos kahtlustatavana kinni 24-aastase mehe ning toimetas ta kainenema. Kahtlustatav avastati kaupluse lähistelt sõiduautost, kus ta oli ühes oma sõpradega.

Piirijuhtum
26. juunil kella 18.30 ajal avastasid Piusa kordoni piirivalvurid jäljekoera abil Võrumaal Meremäe vallas neli kilesse pakitud kasti salasuitsudega.

IDA PREFEKTUUR


Lääne-Virumaa

Vargus
26. juunil teatati politseile, et Kundas Jaama tänava kogudusse murti sisse ja varastati malmradiaatoreid, elektriboiler, tööriistu ja muid esemeid. Kahju on selgitamisel.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
26. juunil kella 17.40 paiku tungiti Kohtla-Järvel Vahtra tänava korteris kallale 30-aastasele naisele. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 31-aastase mehe.

Vargused
26. juunil teatati politseile, et Kohtla-Järvel Rahu tänava korterist varastati lihvmasin ja muid esemeid. Kahju on 75 eurot.

26. juunil teatati politseile, et Narvas Energia tänava korterist varastati mobiiltelefon Samsung. Kahju on 264 eurot.

26. juunil teatati politseile, et Narvas Koidula tänava korterisse tungiti akna kaudu sisse ja varastati kaks tahvelarvutit ning kaks fotoaparaati. Kahju on 230 eurot.

26. juunil teatati politseile, et Narvas Saialille tänaval asuvasse kuuri murti sisse ja varastati muruniiduk Jonsered. Kahju on 300 eurot.

26. juunil teatati politseile, et Jõhvis Rakvere tänavale pargitud sõiduautost Renault varastati rahakott ja sülearvuti Compac. Kahju on 400 eurot.

26. juunil teatati politseile, et Narvas Kangelaste tänava korterisse tungiti akna kaudu sisse ja varastati sularaha ning kuldesemeid. Kahju on 3400 eurot.

26. juunil teatati politseile, et Jõhvis Hariduse tänava keldriboksist varastati kaks jalgratast. Kahju on 230 eurot.

26. juunil teatati politseile, et Narvas Puškini tänava garaažiboksi murti sisse ja varastati talverehvide komplekt, tööriistakohver ja muid esemeid. Kahju on 670 eurot.

26. juunil teatati politseile, et Jõhvis Keskväljaku tänaval varastati jalgratas Classic. Kahju on 300 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR


Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine
24. juunil kella 16 paiku löödi Türil Hariduse tänaval 45-aastast meest.

Läänemaa

Vargus
26. juunil kella 10 ja 12 vahel varastati Ridala vallas Paralepa metsast lukustamata jalgratas Merida. Kahju on 385 eurot.

Pärnumaa

Kehalised väärkohtlemised
24. juunil kella 21 paiku löödi Kilingi-Nõmmel Laada tänaval majas 36- ja 35-aastast meest.

24. juunil kella 2 paiku löödi Surju vallas Surju külas paisjärve läheduses 19-aastast meest.

26. juunil kella 11 paiku löödi Kihnus 37-aastast meest.


Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi