Politseis registreeritud sündmused
11.09.2014


Ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 65 avaldust ja teadet kuritegudest, sealhulgas 31 varavastast kuritegu, neist 26 vargust (2 eluruumidest, 4 sõidukitest), 1 sõidukivargus või omavoliline kasutamine. Registreeriti 1 inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai vigastada 1 inimene. Tabati 8 alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 211 väärtegu. Piirilt väljastati 1 sisenemiskeeld, Eestist saadeti välja 1 isik, tuvastati 2 Schengeni viisaeeskirja rikkumist.

PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn

Vahistatu põgenemiskatse
10. septembril kella 14.40 ajal osutas Liivalaia tänava kohtumajas kohtuistungi ajal 29-aastane kohtualune vastupanu politseinikust konvoeerijale, kes sai vigastada.

Kehaline väärkohtlemine
10. septembril kella 17.30 ajal teatati politseile, et Sõle tänava korteris tungiti kallale 40-aastasele naisele. Politsei viis kahtlustatavana jaoskonda 48-aastase mehe.

Vargus
10. septembril avastati, et Vabaõhukooli tee maja keldrist on varastatud kaks jalgratast. Kahju kokku 1800 eurot.

Harjumaa

Vargused
10. septembril teatati politseile, et Maardus Muuga aedlinnas asuvast suvilast on varastatud mööblit, nõusid, teler, trell, mootorsaag, voodipesu ja muid asju. Kahju kokku 1100 eurot.

10. septembril avastati, et Sakus on maja keldrist varastatud neli auto talverehvi, tööriistakast ja õhupump. Kahju kokku 335 eurot.

Viisaeeskirjade rikkumine
10. septembril saabus lennuga Oslost Venemaa kodanik, kes soovis edasi lennata Peterburi. 44-aastasel mehel puudus Schengeni viisa, talle koostati koheselt sundtäidetav ettekirjutus Eestist lahkumiseks.

10. septembril soovis lennuga Istanbuli riigist lahkuda Türgi kodanik, kes oli Schengeni ruumis viibinud kauem kui viisa lubanuks. 26-aastasele mehele määrati kiirmenetluse korras rahatrahv 10 trahviühikut (40 eurot) ja koostati koheselt sundtäidetav ettekirjutus Eestist lahkumiseks.

LÕUNA PREFEKTUUR                         

 
Tartumaa

Vargus
10. septembril avastati, et Elvas Laane tänaval on maja hoovist varastatud jalgratas Author Ultima. Kahju on 200 eurot.

Valgamaa

Vargus
10. septembri ennelõunal varastati Valgas Vabaduse tänaval kaupluses järelevalveta jäetud ostukorvi käepideme küljest käekott ühes mobiiltelefoni, dokumentide ja võtmetega. Kahju on 108 eurot.

Viljandimaa

Vargus
7. septembril varastati Suure-Jaani vallas Sürgavere külas lukustamata talumajast arvuti, kõlarid ja teisi tehnikaseadmeid. Kahju on 580 eurot.

Juhtumid piiril
10. septembril kontrolliti Luhamaa maanteepiiripunktis Eestist väljuval suunal sõiduautot Ford Transit, mida juhtis 26-aastane Vene Föderatsiooni kodanik. Kontrolli käigus tuvastati, et sõiduki VIN number on manipuleerimistunnustega ja antud isikul puudub selle juhtimise õigus. Auto paigutati täiendavate uurimistoimingute läbiviimiseks piiripunkti arestiaeda. Mees lahkus piiripunktist jalgsi Vene Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR


Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
10. septembril kella 19.15 paiku tungiti Narvas Võidu tänava korteris kallale 73-aastasele naisele. Politseijaoskonda viidi 46-aastane mees.

Vargused
10. septembril teatati politseile, et Narvas Elektri tänava majast varastati keevitusaparaat, klammerdaja ja muid esemeid. Kahju on täpsustamisel.
 

LÄÄNE PREFEKTUUR


Raplamaa

Vargus
9. septembril avastati, et Järvakandi alevis on lukustamata uksega korterist varastatud 450 eurot sularaha.


Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi