Politseis registreeritud sündmused
07.04.2015


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 113 avaldust ja teadet kuritegudest. Varavastaseid kuritegusid oli 55, nende hulgas oli 1 röövimine, 40 vargust (eluruumidest 9 ja sõidukitest 4) ning 3 sõidukivargust ja omavolilist kasutamist. Registreeriti 6 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 8 inimest. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 34, narkojoobes sõidukijuhte 2. Väärtegusid registreeriti 276. Piiril väljastati 2 sisenemiskeeldu, 2 Schengeni viisaeeskirja rikkumist ning 1 piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
6. märtsil teatati, et Lasnamäe linnaosas Arbu tänaval asuvas majas tekitas 24-aastane mees kehavigastusi 22-aastasele naisele.

6. märtsil teatati, et Lasnamäe linnaosas Läänemere teel asuvas majas tekitas 40-aastane naine kehavigastusi 22-aastast naisele.

6. märtsil teatati, et Lasnamäe linnaosas Raadiku tänaval asuva maja korteris lõi 48-aastane mees 43-aastast naist. Kahtlustatav peeti kinni.

6. märtsil teatati, et Lasnamäe linnaosas K. Kärberi tänaval asuva maja korteris tekitas 32-aastane mees kehavigastusi 29-aastasele naisele. Kahtlustatav kinni peetud.

Vargused
6. märtsil teatati, et Lasnamäe linnaosas Peterburi teel asuva hoone ümbrusest on varastatud elektrikaablit. Kahju on 6100 eurot.

6. märtsil teatati, et Lasnamäe linnaosas Pae tänaval asuva maja korterist varastati sularaha. Kahju on 1400 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
6. märtsil teatati, et Harku vallas, Rannamõisa külas asuva maja korteris tekitas 36-aastane mees kehavigastusi 36-aastasele naisele.

Vargus
6. märtsil teatati, et Kehra linnas Spordi tänaval asuvast majast varastati isiklikke asju. Kahju on 455 eurot.

Juhtum piiril
6. märtsil koostati piiril sisenemiskeeld 53-aastasele Sri Lanka Demokraatliku Sotsialistliku Vabariigi kodanikule, sest tema ütlused reisi eesmärgi osas olid vastuolulised.

LÕUNA PREFEKTUUR


Jõgevamaa

Vargus
5. aprillil avastati, et Pajusi vallas Kõrkküla külas on sisse murtud kontorisse ja varastatud metallkapp ühes selle sees olnud välisvaluutaga. Kahju on täpsustamisel.

Tartumaa

Vargus
6. aprillil avastati, et Tartus Tiigi tänaval on sisse murtud keldriboksi ja varastatud punane jalgratas Boxter, õliradiaator ning jalgrattaosi. Kahju on 280 eurot.

Omavoliline sissetung
3. aprillil teatati, et Peipsiääre vallas Kasepää alevikus tungis 35-aastane mees vägivalda kasutades oma endise elukaaslase majja.

Valgamaa

Süüteokatse
Ööl vastu 5. aprilli tungiti Palupera vallas Urmi külas lauta ning lõhuti seal olnud sõiduki VAZ ukseklaas ja süütelukk.

Juhtumid piiril
2. aprillil kontrollisid Mehikoorma piirivalvurid Lämmijärvel mootorpaati, millel puudus väikelaeva nõuetele vastav varustus ning mille number oli kulunud ning mitteloetav. Kahe rikkumise eest määrati mehele rahatrahv kokku 100 eurot.

6. aprillil pidasid Mehikoorma piirivalvurid Põlvamaal Räpina vallas kontrollimiseks kinni sõiduki Chrysler. Kontrolli käigus avastati, et sõidukil puudus kehtiv liikluskindlustuse poliis ning sõiduki juhile määrati rahatrahv 80 eurot.

 

IDA PREFEKTUUR


Lääne-Virumaa

Vargused
6. aprillil teatati politseile, et Tamsalus Tehnika tänava maja eest varastati sõiduauto Volkswagen Golf registrimärgiga 535MIN. Kahju on 1000 eurot.

6. aprillil teatati politseile, et Lehtse alevikus varastati jalgratas Panter Roo. Kahju on 350 eurot.

Ida-Virumaa

Vargus
6. aprillil teatati politseile, et Kohtla-Järve Ahtme maantee osaühingu parklast varastati veoki kütusepaagist üks tonn kütust. Kahju on 650 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR


Järvamaa

Vargus
5. aprillil kella 20 paiku varastati Paides Pikal tänaval kaupluse eest lukustamata jalgratas Classic. Kahju on 220 eurot.

Pärnumaa

Vargused
4. aprillil kella 4 ja 10 vahel varastati Pärnus Hommiku tänaval asutuse ruumidest mobiiltelefon iPhone. Kahju on 589 eurot.

4. aprillil avastati, et Häädemeeste Kooli tänaval on lukustamata garaažist varastatud mootorsaag Stihl ja jalgratas Scott. Kahju on 1509 eurot.

Raplamaa

Vargus
5. aprillil avastati, et Kohila vallas Pahkla külas on talust varastatud elektrikaableid. Kahju on selgitamisel.

Omavoliline sissetung
6. aprillil kella 9 paiku tungiti Märjamaa vallas Valgu külas korterisse.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi