Politseis registreeritud sündmused
08.04.2015


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 89 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 53 varavastast kuritegu, sealhulgas 2 röövimist ja 39 vargust (eluruumidest 3 ja sõidukitest 2). Registreeriti 1 sõidukivargus ja omavoliline kasutamine ning 1 inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai vigastada 1 inimene. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 12, narkojoobes sõidukijuhte 1. Väärtegusid registreeriti 429. Piiril väljastati 1 sisenemiskeeld.

PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn

Tapmine
6. aprillil kella 12 paiku leiti Tallinnas Logi tänava lähedalt tühermaalt 45-aastase mehe vägivalla tundemärkidega surnukeha. Politsei pidas kuriteos kahtlustatavana kinni 40-aastase mehe ja kohus võttis ta 8. aprillil prokuröri taotlusel eeluurimise ajaks vahi alla. Kriminaalasja uurimisel seni kogutud andmeil tekkis ilma püsiva elukohata meestel tühermaal asunud telgis alkoholitarvitamisel tüli, mille käigus kannatanu peksti surnuks.

Röövid
7. aprillil teatati, et Lasnamäe linnaosas J. Smuuli teel rööviti 66-aastaselt naiselt käekott. Kahju on 415 eurot.
 
7. aprillil teatati, et Põhja-Tallinna linnaosas Randla tänaval rööviti 27-aastaselt mehelt mobiiltelefon ja isiklikke asju. Kahju on 156 eurot.

Kehalised väärkohtlemised
7. aprillil teatati, et Põhja-Tallinna linnaosas Kopli tänaval asuva maja korteris lõi 40-aastane mees 35-aastast naist. Kahtlustatav peeti kinni.

7. aprillil teatati, et Lasnamäe linnaosas Kivila tänaval asuva maja korteris lõi 51-aastane mees 46-aastast naist. Kahtlustatav peeti kinni.

7. aprillil teatati, et Haabersti linnaosas Paldiski maanteel asuva maja korteris tekitas 47-aastane naine kehavigastusi 78-aastasele naisele. Kahtlustatav peeti kinni.

7. aprillil teatati, et Kristiine linnaosas Sõjakooli tänaval tekitas 39-aastane mees kehavigastusi 30-aastasele mehele.

7. aprillil teatati, et Põhja-Tallinna linnaosas Põhja puiesteel põhjustati valu 31-aastasele mehele.

Vargused
7. aprillil teatati, et Kesklinna linnaosas Tartu maanteel asunud sõidukilt on varastatud keredetaile. Kahju on 1000 eurot.

7. aprillil teatati, et Haabersti linnaosas Õismäe teel rööviti naisterahvalt mobiiltelefon. Kahju on 250 eurot.

Harjumaa

Vargus
7. aprillil teatati, et Haabneeme alevikus Randvere teel varastati 76-aastaselt naiselt rahakott. Kahju on 290 eurot.

Kehaline väärkohtlemine
7. aprillil teatati, et Tabasalu alevikus Lasteaia tänaval asuvas majas põhjustas 41-aastane naine valu 35-aastasele mehele.
Juhtum piiril

7. aprillil koostati piiril sisenemiskeeld Ukraina kodanikule, kellel puudusid dokumendid, mis õigustaks reisi eesmärki. Mehe viisa tunnistati kehtetuks ja ta ootab Tallinna lennujaamas võimalust riigist lahkumiseks.

LÕUNA PREFEKTUUR


Jõgevamaa

Vargus
5. aprillil teatati, et Jõgeval Pargi tänaval on sisse murtud keldrisse ja varastatud kaks kompressorit. Kahju on 1400 eurot.

Põlvamaa

Kehaline väärkohtlemine
6. aprillil ründas Veriora vallas Kullamäe külas 48-aastane alkoholi tarvitanud mees oma endist elukaaslast. Politsei toimetas mehe esialgu kainenema.

Tartumaa

Vargused
3. aprillil avastati, et Tartus Tiigi tänaval varastati hoovist jalgratas Burghardt. Kahju on 250 eurot.

6. aprillil varastati Tartus Lembitu tänava söögikohas 31-aastase naise käekotist sularaha 210 eurot. Kahju on 210 eurot.

IDA PREFEKTUUR


Lääne-Virumaa

Vargus
7. aprillil lõhuti Kundas Selja teel asuvas automaattanklas kütusemahuti korgiplomm ja varastati 5700 liitrit diislikütust. Kahju on 6000 eurot.

Ida-Virumaa

Vargus
7. aprillil varastati Kohtla-Järve L. Koidula korterist kaks sülearvutit. Kahju on 600 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR


Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine
3. aprillil kella 4 paiku löödi Paides Soo tänaval 19-aastast meest.

Vargus
2. aprillil kella 14 paiku avastati, et Ambla vallas Aravete alevikus on lukustamata trepikojast varastatud jalgratas Cube. Kahju on 450 eurot.

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
6. aprillil kella 20 paiku löödi Haapsalus Raudtee tänaval omavahelise tüli käigus 47-aastast meest.

Saaremaa

Vargus
Ööl vastu 7. aprilli varastati Kuressaares Marientali teel laost tööriistu. Kahju on selgitamisel.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi