Politseis registreeritud sündmused
14.04.2015


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 124 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 49 varavastast kuritegu, sealhulgas 2 röövimist ja 37 vargust (1 eluruumist, 2 sõidukitest) ning 4 sõidukivargust või omavolilist kasutamist. Registreeriti 3 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 3 inimest. Tabati 15 alkoholijoobes ja 6 narkojoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 377. Piirilt väljastati 1 sisenemiskeeld ning registreeriti 1 salakaubavedamise juhtum.

PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn

Röövimine
13. aprillil teatati, et Turu platsil rünnati 65-aastast naist ja varastati kassast sularaha. Rööviga tekitatud materiaalne kahju on vähemalt 257 eurot.

Kehalised väärkohtlemised
13. aprillil teatati, et E. Vilde tee kortermaja trepikojas toimus füüsiline konflikt, mille käigus löödi 54-aastast naist.

13. aprillil teatati, et Läänemere teel toimus rüselus, mille käigus tungiti kallale 64-aastasele mehele.

Harjumaa

Vargus
13. aprillil teatati, et Saue linnas murti sisse Sooja tänaval pargitud sõiduautosse ja varastati automakk. Vargusega tekitatud kahju on 350 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR


Põlvamaa

Kehaline väärkohtlemine
9. aprillil lõi Räpinas Põllu tänaval 20-aastane mees tuttavat 19-aastast noormeest ning tekitas sellega talle tervisekahjustuse.

Tartumaa

Vargus
10. aprillil avastati, et Tartus Haki tänaval on sisse murtud keldriboksi ja varastatud tööriistu ning kohviaparaat. Kahju on 4374 eurot.

Viljandimaa

Vargus
12. aprillil tabati Viljandis Tallinna tänava kaupluses 23-aastane mees varguselt. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Juhtum piiril
13. aprillil saabus Luhamaa piiripunkti riiki sisenevale suunale veok Scania, mida juhtis 43-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik. Piirivalvurid tuvastasid, et sõiduki juht oli tarvitanud alkoholi. Mees kõrvaldati juhtimiselt ja talle koostati väärteoprotokoll.

IDA PREFEKTUUR


Lääne-Virumaa

Elutähtsa süsteemi häirimine ja kahjustamine
11. aprillil avastati Vinnis Sõpruse ja Kiige tänava vahelisel alal (Vinni tammik) side- ja valguskaabli lõhkumine ning vargus, mistõttu katkes telefoni- ja internetiside Vinni valla eri piirkondades. Kahju on 3144 eurot.

Ida-Virumaa

Vargused
11. aprillil varastati Narvas Vaivara tänaval maja juurest jalgratas ja õng. Kahju on 500 eurot.

13. aprillil avastati, et Narvas Kreenholmi  tänaval on maja pööningule tungitud ja varastatud neli modemit väärtusega 220 eurot.

Juhtum piiril
13. märtsil peeti Narva piiripunktis Eestisse sisenemisel kinni 35-aastane mees, kellel oli üleriiete alla peidetud 2360 sigaretti. Juhtumiga tegeleb edasi Ida Maksu- ja Tollikeskuse esindaja.

LÄÄNE PREFEKTUUR


Raplamaa

Vargus
12. aprilli õhtul varastati Raikküla vallas Kõrvetaguse külas ekskavaatori kütusepaagist 210 liitrit diislikütust. Kahju on 260 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi