Politseis registreeritud sündmused
21.04.2015


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 2 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles hukkus 1 ja sai vigastada 1 inimene. Tabati 8 alkoholijoobes ja 2 narkojoobes sõidukijuhti. Registreeriti 361 väärtegu. Piirilt väljastati 3 sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
20. aprillil teatati, et Majaka tänava kaupluses tekkis konflikt, mille tagajärjel tekitati füüsilist valu 39-aastasele naisele. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 21-aastase mehe.

20. aprillil teatati, et Sõpruse puiestee korteris löödi 26-aastast meest.

20. aprillil teatati, et Raadiku tänava korteris tungiti kallale 59-aastasele naisele. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 48-aastase mehe.

20. aprillil teatati, et Pae tänava korteris ründas elukaaslane terava esemega 60-aastast meest. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 68-aastase naise.

Vargused
20. aprillil teatati, et märtsi lõpus varastati Suur-Sõjamäe tänava laost 32 paari jalatseid. Vargusega tekitatud kahju on 1070 eurot.

20. aprillil teatati, et Müürivahe tänaval varastati avaldajalt seljakott, kus olid sülearvuti, telefoni laadija ning isiklikud tarbeesemed. Vargusega tekitatud kahju on 1090 eurot.

20. aprillil teatati, et Kakumäe tee suvilast varastas külas käinud tuttav mobiiltelefoni, päikeseprillid ja parfüümlõhna. Vargusega tekitatud kahju on 1000 eurot.

20. aprillil teatati, et Laia tänava majutusettevõttest varastati mobiiltelefon, sularaha ja valvekaamera salvestusseade. Vargusega tekitatud kahju on 2400 eurot.

20. aprillil teatati, et Padriku tee korteritest varastati mööblit ning tehnikat. Vargusega tekitatud kahju on vähemalt 12660 eurot.

20. aprillil teatati, et Endla tänava teenindusettevõttesse murti ukse muukimise teel sisse ja varastati kosmeetikat ning sularaha. Vargusega tekitatud kahju on 4000 eurot.

20. aprillil teatati, et E. Vilde teel murti sisse sõiduautosse ja varastati rehvid ning tööriistu. Teisest sõiduautost varastati kõlarid ning automakk. Vargusega tekitatud kahju on 1980 eurot.

Harjumaa

Vargused
20. aprillil teatati, et Laagris Pärnu maanteel asuvast teenindusettevõttest varastati rahavahetusseade. Vargusega tekitatud kahju on vähemalt 500 eurot.

20. aprillil teatati, et Viimsis Nelgi teel asuvasse toitlustusasutusse murti sisse ja varastati köögitehnikat ning elektroonikat. Vargusega tekitatud kahju on 10 000 eurot.

20. aprillil teatati, et Harku alevikus Uue tänava hoovist varastati pinnasevibraatorid. Vargusega tekitatud kahju on 8000 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR


Tartumaa

Vargus
Ööl vastu 12.aprillil varastati Tartus Raekoja platsil söögikoha eest vaip. Kahju on 428 eurot.

Avaliku korra rikkumine
20. aprillil teatati politseile, et nädalavahetusel ründasid Tartus Narva maantee meelelahutusasutuse juures tundmatud isikud kahte 29-aastast meest. Kannatanute vigastused fikseeriti traumapunktis.

Valgamaa

Kehaline väärkohtlemine
20. aprillil teatati, et Sangaste vallas Lauküla külas ründas alkoholi tarvitanud tuttav 45-aastane mees 72-aastast naist ja 49-aastast meest.

Vargused
20. aprillil teatati, et Valga linnas murti sisse kuuri ja varastati mootorsaag Husqvarna, trimmer Husqvarna, mootorsaag Makita, kirves ja muid esemeid. Kahju on 831 eurot.

20. aprillil teatati, et Valgas Piiri tänava korterist on varastatud sülearvuti Dell ühes toitekaabli ja adapteriga. Kahju on umbes 400 eurot.

Viljandimaa

Kehalised väärkohtlemised
19. aprillil teatati, et Viljandis Riia maanteel ründas 38-aastane mees 53-aastast meest. Politsei pidas ründaja kahtlustatavana kinni.

19. aprillil teatati, et Viljandis Kivi tänava meelelahutusasutuses läksid omavahel kaklema 22-aastane mees ja 28-aastane mees, mille tagajärjel meestest vanem trepist alla kukkus. Kannatanu toimetati haiglasse. Politsei pidas 22-aastase mehe kinni.

Vargus
20. aprillil teatati, et Viljandis Uueveski tee õppeasutuse territooriumilt varastati halli värvi lukustatud maastikujalgratas Scott. Kahju on täpsustamisel.

Võrumaa

Vargus
20. aprillil avastati, et Võrus F.R. Kreutzwaldi tänavalt on varastatud sõiduauto Volkswagen Golf. Kahju on 4900 eurot.

Juhtum piiril
20. aprillil saabus Luhamaa piiripunkti riigist väljuvale suunale sõiduauto Honda, mida juhtis 33-aastane Eesti Vabariigi kodanik. Sõiduki kontrollimisel selgus, et sellel on läbimata tehnonõuetele vastavuse kontroll. Naisele määrati rahatrahv ja ta suundus Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR


Lääne-Virumaa

Vargus
20. aprillil teatati politseile, et Narvas Võidu tänavale pargitud sõiduautost Audi varastati seljakott, metallidetektor ja tööriistad. Kahju on 250 eurot.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
20. aprillil kella 10 paiku tulistati Narvas Rakvere tänaval 38-aastast meest. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 30-aastase mehe.

Vargused
20. aprillil teatati politseile, et Narvas Rahu tänava garaažiboksist varastati skuuter ja mootorratas. Kahju on 2900 eurot.

20. aprillil teatati politseile, et Narvas Tiimani tänavale pargitud sõiduautost Saab varastati automakk ja kööginuga. Kahju on 400 eurot.

20. aprillil teatati politseile, et Kohtla-Järve Pärna tänava koolist varastati rahakott ja sülearvuti. Kahju on 269 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR


Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
18. aprillil kella 4 paiku löödi Haapsalus Posti tänaval 22-aastast naist.

Raplamaa

Vargus
20. aprillil kella 15.50 paiku varastati Raplas Mahlamäe tänaval asuvas asutuses käekotist mobiiltelefon LG Prada. Kahju on 375 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi