Politseis registreeritud sündmused
29.04.2015


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 105 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 2 avaliku korra rasket rikkumist, 46 varavastast kuritegu, millest 1 oli röövimine ja 35 vargused (eluruumidest 3 ja sõidukitest 3). Registreeriti 3 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 3 inimest. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 12 ja väärtegusid registreeriti 335. Piiril väljastati 7 sisenemiskeeldu, registreeriti 1 ebaseaduslik piiriületus ja peeti kinni 2 inimest.

PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
28. aprillil teatati, et Lasnamäel Raadiku tänaval asuva maja korteris lõi 53-aastane mees 53-aastast naist. Kahtlustatav peeti kinni.

28. aprillil teatati, et Kristiine linnaosas Kotka tänaval asuva maja korteris lõi 38-aastane mees 43-aastast naist.

28. aprillil teatati, et Kesklinnas Roosikrantsi tänaval peksis 54-aastane mees tuttavat 53-aastast naist. Kahtlustatav peeti kinni.

Vargused
28. aprillil teatati, et Kesklinnas Pärnu maanteel asuvast majast varastati 1300 eurot.

28. aprillil teatati, et Haaberstis Loigu tänaval asuvast majast on varastatud 1000 euro väärtuses asju.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised
28. aprillil teatati, et Rae vallas Järvekülas asuva maja korteris tekitasid 38-aastane mees ja 28-aastane naine üksteisele tüli käigus kehavigastusi.

28. aprillil teatati, et Raasiku vallas Mallavere külas tekitati konflikti käigus kehavigastusi 56-aastasele mehele.

28. aprillil teatati, et Jõelähtme vallas Jägala külas tekitas 48-aastane naine kehavigastusi 22-aastasele naisele. Kahtlustatav peeti kinni.

Juhtum piiril
28. aprillil väljastati Muuga piiripunktis sisenemiskeeld India Vabariigi kodanikule, sest naisel ei olnud viisat ega elamisluba.

LÕUNA PREFEKTUUR


Põlvamaa

Vargus
28. aprillil teatati, et Põlva vallas Taevaskoja külas tungiti lõhkumise teel parkimisplatsil seisnud bussi ja varastati kaks kotti, milles olid fotoaparaat, kaamera, võtmed, rahakott ja dokumendid. Kahtlustatavana on üle kuulatud 27-aastane mees.

Tartumaa

Avaliku korra raske rikkumine
28. aprillil teatati, et Tartus Pikal tänaval ründas tuttav mees 55-aastast meest. Kannatanu vigastused fikseeriti traumapunktis.

Valgamaa

Vargus
28. aprillil teatati, et Hummuli vallas Jeti külas on sisse tungitud eramusse ja varastatud neli malmist ahjuust, hüdrofoor ja muid esemeid. Lõhkumise ja vargusega tekitatud kahju on 7115 eurot.

Võrumaa

Vargus
28. aprillil teatati, et Võru linnas Katariina alleelt varastati lukustamata jalgratas Atemi. Kahju on umbes 300 eurot.

Juhtumid piiril
28. aprillil avastasid Varnja piirivalvurid Peipsi järvel püügile asetatud nakkevõrguliini, mis ei olnud nõuetekohaselt tähistatud. Piirivalvurid eemaldasid võrgud püügilt ja toimetasid need Varnja teenistusse. Juhtumiga tegeleb edasi Keskkonnainspektsioon.

28. aprillil kontrollisid Luhamaa piirivalvurid Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee 282. kilomeetril sõiduautot Volkswagen, mida juhtis 28-aastane Eesti Vabariigi kodanik. Kontrollimise käigus tuvastasid piirivalvurid, et sõidukil oli läbimata tehnonõuetele vastavuse kontroll. Mehele määrati rahatrahv.

28. aprillil märkasid Mehikoorma piirivalvurid Tartumaal Mehikoorma alevikus liikumas sõiduautot Ford, millel oli läbimata tehnonõuetele vastavuse kontroll. Sõiduki juhile määrati rahatrahv.

IDA PREFEKTUUR


Lääne-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
28. aprillil lõi üks mees Rakveres Turu platsi tänaval asuva maja juures 37-aastasele mehele vastu nägu, millega põhjustas kannatanule tervisekahjustuse.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
28. aprillil peksid tundmatud noormehed Narvas Pähklimäe tänaval 46-aastast meest. Kahtlustatavana peeti kinni 20-aastane mees.

Vargused
Ööl vastu 28. aprilli varastati Narvas Kerese tänaval sõidukist Citroёn Jumper survepesur, akutrell ja teisi esemeid. Kahju on 1575 eurot.

Ööl vastu 28. aprilli murti Sillamäel Ranna tänaval sõidukisse Mercedes-Benz Vito, kust varastati automakk, tööriistu ja teisi esemeid. Kahju on 374 eurot.

28. aprillil varastati Kohtla-Järvel Maleva tänaval maja treppikoja rõdult jalgratas Discoveri väärtusega 223 eurot.

28. aprillil varastati Kohtla-Järvel Maleva tänaval spordihallist mobiiltelefon Samsung väärtusega 300 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR


Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
28. aprillil kella 11.30 paiku löödi Sindis Pärnu maanteel asuvas korteris 21-aastast naist. Võimalik lööja on politseile teada.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi