Politseis registreeritud sündmused
04.06.2015


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 105 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 2 avaliku korra rasket rikkumist ning 56 varavastast kuritegu, millest 1 oli rööv ja 47 vargused (eluruumidest 6 ja sõidukitest 3). Registreeriti 4 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 4 inimest. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 5 ja narkojoobes sõidukijuhte 1. Väärtegusid registreeriti 259. Piiril väljastati 1 sisenemiskeeld.

PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
3. juunil teatati, et Lasnamäel Mahtra tänaval asuvas majas tekitati kehavigastusi 56-aastasele naisele.

3. juunil teatati, et Põhja-Tallinnas Rukki tänaval asuvas majas tekitati füüsilist valu 65-aastasele naisele.

3. juunil teatati, et Haaberstis Paldiski maanteel tekitati kehavigastusi 20-aastasele mehele.

3. juunil teatati, et Lasnamäel Mahtra tänaval asuva maja korteris tekitas 38-aastane mees kehavigastusi 41-aastasele naisele. Kahtlustatav peeti kinni.

Harjumaa

Vargused
3. juunil teatati, et Rae vallas Järveküla külas varastati autost sularaha, riideid ja tehnikat. Kahju on 700 eurot.

3. juunil teatati, et Harku vallas Tiskre külas varastati muruniitja. Kahju on 3100 eurot.

3. juunil teatati, et Vasalemma alevikus Haapsalu maanteel asuvast majast varastati ehitusmaterjale. Kahju on 500 eurot.

3. juunil teatati, et Rae vallas Noole teel asuvast majast varastati jalgratas. Kahju on 150 eurot.

3. juunil teatati, et Saku vallas Tänassilma külas varastati ehitusjärgus majast tööriistu ja sülearvuti. Kahju on 1200 eurot.

3. juunil teatati, et Tabasalu alevikus Pähkli tänaval asuvast majast varastati jalgratas. Kahju on 500 eurot.

3. juunil teatati, et Saku vallas Johannese teel asuvast majast varastati tööriistu. Kahju on 4600 eurot.

3. juunil teatati, et Rae vallas Noole teel asuvast majast varastati sülearvuti ja rahakott. Kahtlustatav peeti kinni.

Juhtum piiril
3. juunil väljastati piiril sisenemiskeeld Serbia Vabariigi kodanikule, kel puudusid dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi. Mees lahkus Moskvasse.

LÕUNA PREFEKTUUR


Põlvamaa

Vargus
2. juunil avastati, et Räpina linnas Meeksi maanteel on vaba juurdepääsuga parkimisplatsil seisnud lukustamata sõiduautolt BMW varastatud esituled koos toiteplokiga, rool ja käigukangi nupp. Kahju on 400 eurot.

Tartumaa

Vargus
2. juunil teatati, et Luunja vallas Sääsekõrva külas tungiti sisse renoveeritavasse majja ja selle kõrvalhoonesse ning varastati televiisor LG, arvutikott koos kahe sülearvutiga Dell, mootorsaag Stihl, bensiinikanister ja muid esemeid. Kahju on 987 eurot.

Kehaline väärkohtlemine
3. juunil teatati, et Elvas Kirde tänaval ründas 32-aastane mees oma 20-aastast elukaaslast.

Viljandimaa

Vargus
18. mail teatati, et Võhmas Tartu tänaval varastati ettevõtte territooriumil seisnud autodest kokku umbes 550 liitrit diiselkütust ja lõhuti kütusepaagi kork. Kahju on kokku 580 eurot. Kahtlustatavatena on kinni peetud kaks noormeest vanuses 17 ja 23 eluaastat.

Juhtumid piiril
3. juunil saabus Luhamaa piiripunkti riiki sisenevale suunale piirikontrolli sõiduauto Volkswagen, mida juhtis 34-aastane Eesti Vabariigi kodanik. Sõiduki kontrollimisel avastasid piirivalvurid, et sellel ei tööta seisupidur ning tagumisel teljel asuvate rataste rehvid on erineva suurusega. Sõiduk suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni.

3. juunil saabus Luhamaa piiripunkti riigist väljuvale suunale piirikontrolli sõiduauto Porsche, mida juhtis 25-aastane Läti Vabariigi kodanik. Sõiduki kontrollimisel avastati, et sellel on läbimata tehnoülevaatus. Mehele määrati rahatrahv ning juht koos masinaga suunati tagasi lähimasse ülevaatuspunkti.

IDA PREFEKTUUR


Lääne-Virumaa
 
Vargused
3. juunil teatati politseile, et Tapal murti sisse kaubikusse Volkswagen ja varastati rahakott, milles oli sularaha, pangakaardid ning dokumendid. Kahju on 500 eurot.
 
3. juunil teatati politseile, et Vinni vallas Piira külas varastati majast ketaslõikur, nurgasaag ja muruniitja. Kahju on 3300 eurot.

Ida-Virumaa
 
Kehaline väärkohtlemine
3. juunil löödi Narvas Uusküla korteris 31-aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 32-aastase mehe.

LÄÄNE PREFEKTUUR


Raplamaa

Vargus
3. juunil teatati, et seni tuvastamata ajal 2015. aastal on Kaiu vallas Suurekivi külas langetatud ja varastatud puid. Kahju on 300 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.


 
Tagasi